Szkolenie Przewoźnika Drogowego Lublin ,licencja transportowa

 Koal, Szkolenie z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego – przewóz rzeczy, spedycja, licencja transportowa i spedycyjna
 LUBLIN  08.09.2017r.-11.09.2017 r.
 Firma Koal  serdecznie zaprasza na  4-ro dniowe szkolenie, organizowane  w Lublinie w dniach  od 8 września do 11 września 2017 r.
 Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon).  Zajęcia trwają około 8 godzin dziennie.
 Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.
 Otrzymać licencję transportową i licencję spedycyjną .
 Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie. 
 W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
 Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.
 Wszyscy wykładowcy , a przede wszystkim Pani Viola ( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.
 Serdecznie zapraszamy na wrzesień  ,  KOAL.
 tel:  536 499 499
 www.koal.com.pl
 cena szkolenia: 1400zł