Z NIŻSZYCH LIG

  • 10.05.2017, 13:48
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

W tej kolejce nasze drużyny nie odniosły spektakularnych sukcesów. Kasztelan Białe Błoto w wyjazdowym meczu uległ Startowi Proboszczewice 3:1, honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Piotr Welenc. Porażkę poniosła również Sparta Mochowo, która swój mecz rozgrywała w Duninowie z tamtejszą Wisłą. Choć do przerwy prowadziła 1:0 po golu Michała Kraski, ostatecznie przegrała 2:1. Pogoń Słupia zmierzyła się z liderem rozgrywek Błyskawicą Lucień i również musiała uznać wyższość rywali. Co prawda Pogoń wyszła na prowadzenie już w 3. minucie za sprawą Szymona Sieradzkiego, jednak kolejne gole zdobywali gospodarze, którzy wygrali 5:1. 
Pogoń po tej kolejce zajmuje 5. miejsce z 30 punktami, Kasztelan jest 10. z 13, zaś Mochowo okupuje przedostatnią lokatę, czyli 11. z 7 oczkami.
Nasz jedynak w B Klasie Orkan Lelice zmierzył się u siebie z Lwówianką Lwówek i po zaciętym meczu zwyciężył 4:3. Po tym spotkaniu Orkan zajmuje 6. miejsce z 17 punktami.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe