MŁODY KIEROWCA

  • 21.06.2017, 09:35
  • opr. red.
MŁODY KIEROWCA
W czwartek 15 czerwca w Głuchowie doszło wypadku drogowego, w wyniku którego obrażeń ciała doznały wszystkie osoby podróżujące samochodem.

Na prostym odcinku drogi o nawierzchni gruntowej, 18-letni kierujący fordem wskutek niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych stracił panowanie nad kierowanym samochodem, wypadł z drogi i doprowadził do dachowania samochodu na pobliskim polu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie 16-letnie pasażerki, które zostały przetransportowane  do płockiego szpitala, natomiast ranny 18-letni kierowca został przewieziony do szpitala w Sierpcu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że młody kierowca był trzeźwy.  Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe