Obóz szkoleniowy młodych adeptów Kasztelana

  • 26.07.2017, 09:43 (aktualizacja 03.08.2017 09:48)
  • Tyrion
Obóz szkoleniowy młodych adeptów Kasztelana
Na pięknie położonych i dobrze utrzymanych obiektach sportowych w Skępem Wymyślinie przebywają na tygodniowym obozie piłkarskim młodzi zawodnicy Kasztelana w kategorii Junior Młodszy.

Jest to grupa, która od kilku lat trenuje pod okiem trenera Krzysztofa Pniewskiego. Dzięki finansowamu wsparciu klubu po raz kolejny mogą oni wziąć udział w obozie wakacyjnym. Młodzi piłkarze trenują elementy piłkarskie, taktyczne i rozgrywają wewnętrzne gierki, wprowadzając nowe pomysły do swoich treningów. Jest czas na rozmowy i wspólną rozrywkę, jak choćby wizyta w pobliskim kąpielisku. Ta drużyna wydaje się bardzo skonsolidowana i za kilka sezonów jej zawodnicy z pewnością będą decydować o obliczu seniorskiej piłki w Sierpcu. W minioną sobotę przy okazji meczu Kasztelana z Liderem Włocławek, który był rozgrywany właśnie w Skępem, obóz odwiedzili prezesi klubu wraz z sympatykami futbolu. Przewodniczący Rady Miasta Siepca Jerzy Stachurski wraz z Adamem Lipińskim - prezesem i właścicielem firmy transportowej „Lipińscy” - ufundowali dla młodych zawodników Kasztelana finansowy prezent, który drużyna ma przeznaczyć na wspólne wyjście na „pizzę”. Ponieważ trwają wakacje, a nie samą piłką człowiek żyje, taka pozasportowa integracja drużyny jest równie ważna jak ta na boisku. W obozie pod okiem kierownika i trenera Krzysztofa Pniewskiego bierze udział 17 zawodników oraz dwóch opiekunów, a na co dzień zawodników seniorskiej drużyny Kasztelana: Paweł Wojciechowski i Dawid Rosiak.
W obozie biorą udział: M.Olszewski, J.Skrobiński, K.Sosiński, R.Witkowski, B.Borowski, K.Kamiński, M.Różański, M.Kołodziejski, A.Umiński, P.Olszewski, Ł.Pniewski, M.Błażejewski, M.Brzeziński, B.Górecki, B.Kołodziejski, M.Adamkiewicz, A.Piotrowski.

 

Tyrion
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe