5 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA

  • 2.08.2017, 09:16
  • opr. SK
5 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA KPP w Sierpcu
21-letni mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu i bez uprawnień. Auto dachowało na polu kukurydzy. Pasażerowie i kierowca trafili do szpitala.

W niedzielę, 30 lipca, po godzinie 22.00 dyżurny KPP Sierpc otrzymał telefoniczną informację, że do szpitala zgłosiły się osoby najprawdopodobniej uczestniczące w wypadku drogowym. Policjanci w szpitalu zastali 5 osób posiadających  obrażenia ciała świadczące o uczestniczeniu w zdarzeniu drogowym, w tym mężczyznę i cztery kobiety. Przekazywane przez uczestników zdarzenia i sprzeczne ze sobą informacje spowodowały pobranie od tych osób krwi na zawartość alkoholu. W wyniku sprawdzenia wskazanego przez nich miejsca policjanci w Koseminie, w polu kukurydzy odnaleźli wywrócony na dach samochód audi. Znajdujące się na drodze ślady wskazywały, że kierująca samochodem osoba na gruntowej nawierzchni drogi straciła panowanie nad pojazdem, doprowadzając do wypadnięcia z drogi i  dachowania na polu kukurydzy. 
W wyniku podjętych czynności policjanci wstępnie ustalili, że w chwili zdarzenia samochodem kierował  21-letni mężczyzna będący pod działaniem alkoholu. Już następnego dnia (31.07.2017) mężczyzna usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, a za spowodowanie kolizji drogowej oraz jazdę bez uprawnień otrzymał mandaty karne.

opr. SK
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe