Znaleziono zwłoki mężczyzny

  • 16.08.2017, 09:32
  • opr. red.
Znaleziono zwłoki mężczyzny
8 sierpnia 2017 roku w godzinach wieczornych do KPP w Sierpcu zgłosił się mężczyzna informując policjantów, że jego 72-letni ojciec rano wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Dwa dni później mężczyzna już nie żył.

Mężczyzna wyszedł z domu bez telefonu i dokumentów, nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie kontaktował się z rodziną. Policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu osoby oraz rozpoczęli poszukiwania mężczyzny w rejonie przyległym do miejsca zamieszkania mężczyzny oraz na pozostałej części podległego terenu. Podjęte tego samego dnia oraz w dniu następnym poszukiwania nie doprowadziły do odnalezienia mężczyzny. W czwartek, 10 sierpnia, w samo południe dyżurny KPP Sierpc otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że przy starej wieży ciśnień przy ulicy Dworcowej w Sierpcu odnalezione zostało ciało mężczyzny. 
-„Policjanci skierowani do obsługi zdarzenia ujawnili zwłoki mężczyzny posiadającego obrażenia ciała. Poinformowany o tym fakcie prokurator udał się na miejsce zdarzenia  i po dokonanych oględzinach jego decyzją ciało denata zabezpieczone zostało w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok i wykonania dalszych czynności” – powiedział rzecznik prasowy KPP w Sierpcu st. asp.  Krzysztof Kosiorek.
Jak poinformowała redakcję Prokuratura Rejonowa w Sierpcu dnia 11 sierpnia zostało wszczęte śledztwo w kierunku art. 151 kk. Wstępne czynności zakładają samobójstwo. Prokuratura wszczęła postępowanie, w toku którego sprawdzi, czy do śmierci nie przyczyniły się inne osoby.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe