Rutyna za kierownicą

  • 23.08.2017, 08:08
  • opr. SK
Rutyna za kierownicą
We wtorek, 15 sierpnia, przed godziną 18.00 w Sierpcu na skrzyżowaniu ulic Traugutta / Konstytucji 3 maja doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową hondą, wjeżdżając z podporządkowanej ulicy Konstytucji 3 Maja na skrzyżowanie z ulicą Traugutta, nie zastosował się do znaku „Stop” i wskutek  nieustąpienia pierwszeństwa zderzył się z kierującym citroenem jadącym ulicą Traugutta. W wyniku zderzenia pojazdów ranne zostały dwie pasażerki citroena, które po udzielonej pomocy medycznej przetransportowano do płockiego szpitala na dalsze badania. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że kierujący byli trzeźwi. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

opr. SK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

love
love 23.12.2017, 15:19
Czy potrzebujesz pożyczki? lub potrzebujesz pożyczki na spłatę dept lub rachunki nie martwią się, michael brin Loan oferuje pożyczki dla osób prywatnych i prywatnych firm, które potrzebują pożyczek, aby rozpocząć nową działalność, spłacić osobiste długi lub sfinansować istniejącą działalność. skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: michaelbrinloanfirm001@hotmail.com lub whatssap +17018021179
Jesteśmy gotowi służyć Ci lepiej. Wypełnij szczegóły

Nazwa:....
Wymagana kwota pożyczki: .......
stan:....
kraj:...
numer telefonu:.....

Pan Michael Brin
UWAGA: całą pocztę należy wysłać i przesłać na tę wiadomość e-mail: michaelbrinloanfirm001@hotmail.com

Pozostałe