Z NIŻSZYCH LIG

  • 30.08.2017, 09:36
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

W niższych ligach także wznowiono rozgrywki. W Klasie A występują nasze dwie drużyny i rozpoczęły one udanie sezon. Kasztelan Białe Błoto podejmował spadkowicza z LO Spójnię Małą Wieś i nie dał żadnych szans rywalom. Już w 8. minucie gola zdobywa Hubert Chłopek, który zasilił Kasztelana przed sezonem, przechodząc z Orła. Innym zawodnikiem, który w lecie zmienił barwy klubowe, jest Paweł Wojciechowski, przybyły do Białego Błota z Sierpca. Zawodnik ten błysnął skutecznością w 30. i 38. minucie, zdobywając dwa gole w swoim debiucie. Wynik jeszcze przed przerwą ustalił Chłopek, i Kasztelan pewnie wygrał 4:0. Druga z naszych drużyn Pogoń Słupia wybrała się na mecz z Stoczniowcem Płock, uznawanym za faworyta rozgrywek. Dzielnie stawiła tam czoła i wywiozła cenny remis 1:1, a gola dającego punkt zdobył w 75. minucie Mariusz Sobczak. 
W Klasie B występują trzy nasze drużyny i rozpoczęły one fatalnie sezon, wszystkie przegrały swoje wyjazdowe mecze. Sparta Mochowo uległa Zjednoczonym Bulkowo 5:2, Orkan Lelice przegrał w Sochaczewie ze swoim imiennikiem 3:1, a reaktywowani przed rozgrywkami Czarni Rempin musieli uznać wyższość Lwówianki Lwówek, z którą przegrali 4:0.   

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe