Tomasz Strzałkowski i jego pasja

  • 20.09.2017, 13:09
  • red.
Tomasz Strzałkowski i jego pasja
Uczniowie sierpeckich szkół spotkali się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu z Tomaszem Strzałkowskim, by porozmawiać o jego twórczości oraz poznać tajniki gier komputerowych.

Inicjatorem spotkania był Paweł Grabowski, radny miejski. Tomasz Strzałkowski jest grafikiem, artystą 3D, twórcą i producentem gier komputerowych. Jego przedstawienia obrazują surrealistyczne wizje świata i postaci. Styl, jakim charakteryzuje się grafika pana Tomasza, rozpoznawalny jest na całym świecie. Obecnie Tomasz Strzałkowski został uznany za jednego z dziesięciu najsławniejszych artystów 3D na świecie. Podczas spotkania z młodzieżą opowiedział o swojej pasji, o pędzie rozwojowym gier komputerowych. Młodzież była zachwycona pracą artysty, którego zasypała mnóstwem pytań.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe