Z NIŻSZYCH LIG

  • 27.09.2017, 10:39
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

W rozgrywkach A - Klasy mieliśmy bratobójczy pojedynek naszych ekip, czyli derby powiatu. W Dziembakowie spotkały się ekipy Kasztelana z Pogonią Słupia. Mecz był bardzo zacięty, choć nie obfitował w wiele stuprocentowych sytuacji. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył dla gości Bartłomiej Grant, dzięki czemu komplet punktów pojechał do Słupi. Po 5 kolejkach Pogoń zajmuje 6. miejsce z 8 punktami. Kasztelan po dwóch porażkach z rzędu zajmuje 10. lokatę, zgromadziwszy 4 punkty.

W Klasie - B najlepiej w tej kolejce wypadła ekipa spadkowicza z Mochowa. Sparta nie dała szans Lwówiance, pokonując ją pewnie na własnym boisku 4:1. Gole dla naszej drużyny zdobywali: Maciej Modliński (19), Michał Jastrzębski (45), Michał Wiśniewski (73) oraz Damian Lipiński (75). Po tym zwycięstwie Sparta zajmuje 6. miejsce z 5 punktami. Inna nasza drużyna Czarni Rempin dzielnie stawiła czoło w wyjazdowym meczu z Orkanem Sochaczew. Mimo ambitnej postawy i walki do końca ostatecznie Czarni przegrali 5:4. Rempin po 5 kolejkach podobnie jak Sparta ma 6 punktów i zajmuje 8. miejsce. Najgorzej w tej kolejce wypadł Orkan Lelice, który bardzo wysoko uległ na wyjeździe Unii II Czermno aż 11:0. Orkan zamyka tabelę B - Klasy z 3 punktami. W najbliższej kolejce dojdzie do meczu derbowego gminy Gozdowo. Czarni będą podejmować Orkana, więc zapowiada się mecz pełen emocji.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe