Promują gminę

  • 4.10.2017, 10:52
  • opr. SK
Promują gminę UG Gozdowo
Podczas XXIX Sesji Rady Gminy Gozdowo wręczono podziękowania dla wyróżniających się rolników oraz rozstrzygnięto konkurs na sołtysa roku i najpiękniejszą zagrodę.

Nagrody i dyplomy rolnicy otrzymali z rąk Dariusza Kalkowskiego- wójta oraz Grzegorza Ratkowskiego- przewodniczącego Rady Gminy. Wśród nagrodzonych, którzy w szczególny sposób poprzez swoje działania promują gminę Gozdowo, znaleźli się Ryszard Tomaszewski oraz  Ewa i Michał Lewandowscy. Nagroda w postaci pucharu dla „Sołtysa Roku 2017” powędrowała do Katarzyny Radzikowskiej z Dzięgielewa. Laureatów w konkursie „Piękna, funkcjonalna i bezpieczna zagroda 2017 roku” nagrodzono w trzech kategoriach. Pierwsze miejsce w kategorii „Najpiękniejsza zagroda wiejska” zajęła Iwona Będzikowska z Zakrzewka, zaś drugie Wioletta Lewandowska z Cetlina. W kategorii „Najładniejsza działka siedliskowa” czołowe miejsce przypadło Aleksandrze Korpolińskiej z Lelic, kolejne Krystynie Banaszkiewicz z Gozdowa, a trzecie Edycie Krasoń z Kurówka. Wyróżnienie za najładniejszy ogródek działkowy odebrała Jadwiga Walkiewicz z Rempina. 

opr. SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe