„Pożegnanie lata”

  • 4.10.2017, 10:55
  • SK
„Pożegnanie lata” SK
W ostatni weekend września mieszkańcy Osiedla Zatorze wspólnie uczestniczyli w zabawie plenerowej „Pożegnanie lata- dzień dmuchawca”. Impreza plenerowa odbyła się pod patronatem burmistrza Sierpca.

Imprezę plenerową przy wsparciu sponsorów: piekarni i masarni z osiedla zorganizowało Osiedle nr 6 wraz ze Stowarzyszeniem Nasze Zatorze. Podczas wspólnej zabawy dzieci przedstawiły koncert, w trakcie którego zbierano pieniądze na operację kręgosłupa dla Laury, uczennicy szkoły podstawowej z Sierpca. Organizatorzy przygotowali szereg konkursów, poczynając od rowerowego, poprzez turniej piłki nożnej, aż po konkurs puszczania latawców. Najdalej, bo na ponad 800 metrów poleciał latawiec Kacpra Winiarka i jego taty. Łącznie puszczono 50 latawców. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych mieszkańców osiedla były dmuchawce.

SK

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe