Z NIŻSZYCH LIG

  • 4.10.2017, 11:16
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

W rozgrywkach A Klasy obie nasze drużyny niestety odniosły porażki. Obie w wyjazdowych meczach. W Bodzanowie tamtejszemu Huraganowi uległ Kasztelan Białe Błoto. Bramkę dla naszej ekipy zdobył Kamil Trzciński, jednak gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami i zwyciężyli 2:1. Również takim wynikiem zakończył się mecz Wisły Sobowo z Pogonią Słupia.  Gola dla Słupi zdobył w 63. minucie Gabriel Florkowski, a decydującego gola tracimy w doliczonym czasie gry. Porażki naszych drużyn spowodowały, że po tej kolejce Pogoń spadła na 7. miejsce, gromadząc 8 punktów, zaś Kasztelan jest 10. z 4 punktami. 

Derby w Gminie
Tak jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, mieliśmy derby gminy Gozdowo. W tej kolejce Czarni Rempin podejmowali Orkana Lelice i emocji było co niemiara. Wynik otworzył w 15. minucie zawodnik przyjezdnych Kamil Smoliński. Prowadzenie gości trwało do 31. minuty, kiedy do wyrównania doprowadził Adrian Dzięgielewski. Do przerwy Czarni zdobyli jeszcze dwa gole autorstwa Daniela Grzelaka (41) oraz Alberta Szczypeckiego (44) i po I części gry gospodarze prowadzili 3:1. Zaraz po wznowieniu wynik meczu podwyższył Hubert Wiśniewski. Lelice jednak nie odpuszczały i w 61. Dawid Chrobot zdobył drugiego gola, a w 77. kontaktowego strzelił Kamil Smoliński. Wcześniej plac gry z „czerwienią” musiał opuścić zawodnik gospodarzy Mateusz Kowalski, a mimo to w 84. minucie Czarni za sprawą Alberta Szczypeckiego zdobywają gola i ostatecznie zwyciężają 5:3. Trzecia z naszych drużyn najwyżej do tej pory notowana Sparta Mochowo uległa 5:2 Zorzy Szczawin. Gole dla mochowian strzelali: Damian Lipiński (6) i Piotr Bromka (31). Dzięki zwycięstwu Czarni awansowali na 5. miejsce (9 punktów), Sparta jest 8. (6 punktów), a tabelę B Klasy zamyka Orkan, który uzbierał 3 punkty.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe