„BARWY JESIENI”

  • 25.10.2017, 09:25 (aktualizacja 02.11.2017 09:27)
  • (katia)
„BARWY JESIENI”
Po raz X odbył się konkurs plastyczny dla przedszkolaków „Barwy Jesieni”. Konkurs adresowany był do dzieci z Sierpca i okolic, w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latków oraz 5-6- latków.

Wpłynęło bardzo dużo prac, bo aż 162, z czego aż 114 w kategorii drugiej. Jury w składzie: Jolanta Smykowska, Anna Górecka oraz instruktor ds. plastyki w CKiSz-u Andrzej Pyrko, po dokonaniu kwalifikacji prac, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:
W kategorii 3-4-latków:
I miejsce: Liliana Tyburska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
II miejsce: Oskar Jaworski - Przedszkole Samorządowe w Bieżuniu,
III miejsce: Zofia Słomińska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu.
Wyróżnienia: Zuzanna Suska - Zespół Szkolno-Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu, Alan Lendziński - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, Magdalena Siedlecka - Przedszkole Samorządowe w Bieżuniu, Artur Piotrowski - Punkt Przedszkolny w Mochowie.
W kategorii 5-6-latków:
I miejsce: Dominika Malanowska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
II miejsce: Michalina Góralska - Młodzieżowy Dom Kultury Płock, 
III miejsce: Amelia Dec - Przedszkole Miejskie nr 2 w Rypinie.
Wyróżnienia: Marcelina Jaworska - Przedszkole Samorządowe w Bieżuniu, Amelia Pilewska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Sierpcu, Szymon Krześniak - Miejskie Przedszkole nr 2 w Sierpcu, Wiktoria Kalinowska - Miejskie Przedszkole nr 1 w Sierpcu, Katarzyna Kraśniewska - Przedszkole Samorządowe w Bieżuniu, Julia Ossowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu, Nadia Murawska - Szkoła Podstawowa w Szczutowie, Julia Majerska - Miejskie Przedszkole nr 4 w Sierpcu, Aleksandra Gołębiewska - Szkoła Podstawowa w Bożewie.

(katia)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe