Małopolska Cup

  • 31.10.2017, 09:35 (aktualizacja 08.11.2017 09:38)
  • opr. red.
Małopolska Cup
Nowy Sącz był miejscem, gdzie w trzecim tygodniu października odbył się kolejny turniej z serii pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim – Małopolska Cup.

Był to jednocześnie Turniej Nadziei Olimpijskich współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki .W zawodach uczestniczyło ponad 500 zawodników z  Polski, Słowacji i Ukrainy. KS Taekyon reprezentowała piątka zawodników: Anna Obrębska, Aleksandra Klasińska, Sylwia Marcinkowska, Kamil Okraszewski i Bartosz Duszyński. Ola, Kamil i Sylwia nie zaliczą tego startu do udanych, ponieważ odpadli w pierwszych walkach. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągnęła Ania i Bartek. Ania Obrębska dopiero w półfinale przegrała z zawodniczką z Hwarang Września i zdobyła brązowy medal w kategorii 33 kg kadetek. Bartosz Duszyński w kategorii juniorów 51 kg w finale uległ zawodnikowi z Ukrainy i zdobył srebrny medal.

opr. red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe