Z NIŻSZYCH LIG

  • 31.10.2017, 09:49
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

Przedostatnią ligową kolejkę tej jesieni rozgrywały zespoły rywalizujące w A Klasie. Nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem. Do Gąbina na mecz z Błękitnymi wybrała się Pogoń Słupia. Zagrała dobre zawody i do końca walczyła o korzystny wynik, co się udało. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 0:1, a gola na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Granat. Dzięki temu zwycięstwu Pogoń awansowała na 7. miejsce, mając na koncie 15 punktów. Druga z naszych drużyn Kasztelan Białe Błoto również grała na wyjeździe, a na zawody wybrała się do Słubic, gdzie swoje mecze rozgrywa Mazowia. Mimo ambitnej postawy nasza drużyna przegrywa 1:0 i nie powiększa swojego dorobku punktowego, który zatrzymał się na liczbie 7. Przed nami ostatnia jesienna kolejka (Kasztelan ma jeden mecz zaległy). Pogoń będzie podejmować Mazowię, zaś do Dziembakowa na mecz z Kasztelanem przyjeżdża Stoczniowiec Płock.    

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe