Czas do końca grudnia 2017 roku

  • 22.11.2017, 09:03
  • red.
Czas do końca grudnia 2017 roku
Mazowiecki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim hodowcom zwierząt gospodarskich o konieczności dokonania spisu posiadanych zwierząt w terminie najpóźniej do 31 grudnia br.

Hodowcy takich zwierząt gospodarskich jak bydło mleczne i opasowe, owce, kozy, trzoda chlewna dokonany spis powinni dostarczyć do kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa osobiście lub za pośrednictwem poczty, lub z wykorzystaniem platformy cyfrowej e-PUAP. Należy to uczynić najpóźniej 7 dni od dnia jego przeprowadzenia. Składany dokument musi zawierać numer siedziby stada i datę wykonania spisu. W przypadku bydła należy wypisać numery wszystkich sztuk. Proszę podać łączną liczbę zwierząt na dzień spisu. Proszę też nie zapomnieć o złożeniu podpisu.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe