„Wszystkie dzieci nasze są…”

  • 29.11.2017, 09:15 (aktualizacja 06.12.2017 09:19)
  • (katia)
„Wszystkie dzieci nasze są…”
W środę 22 listopada odbył się koncert Majki Jeżowskiej, w którym wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z Sierpca i okolic. W trakcie ponadgodzinnego występu artystka zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak „Na raz, na dwa”, „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Kolorowe dzieci”.

Jak piosenkarka podkreślała, kiedyś, jako młoda artystka stawiająca swoje pierwsze kroki na scenie, chciała śpiewać piosenki o miłości, sięgała po utwory dla dorosłej publiczności. Wszystko zmieniło się, gdy urodziła syna, dla którego napisała pierwszą piosenkę „A ja wolę moją mamę”. To właśnie ten utwór zapoczątkował jej karierę w branży muzyki dla dzieci. I jak mówiła Majka Jeżowska, im jest starsza, tym bardziej cieszy ją wykonywanie takiego właśnie repertuaru - dawanie radości dzieciom, ale też sobie przez piosenki lekkie, wesołe, choć niejednokrotnie poruszające ważne tematy. Wokalistka, obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, rozgrzała publiczność, już od samego początku nawiązując wspaniały kontakt z maluchami. Jej żywiołowość udzielała się nawet opiekunom, nauczycielom i przedszkolankom, które wraz ze swoimi podopiecznymi śpiewały piosenki, a także wymyślały dla nich układy choreograficzne. Wszystko za sprawą samej Majki Jeżowskiej, która ogłosiła na samym początku konkurs - każdy, kto „wpadł w oko” artystce, wykazując się zaangażowaniem w śpiew czy ciekawym ruchem, tańcem przy jej piosenkach, otrzymywał plakat, zdjęcie, a także płyty z piosenkami Majki. Po koncercie na wszystkich zdobytych plakatach, zdjęciach i gadżetach można było otrzymać podpis artystki. Majka Jeżowska chętnie też pozowała z dziećmi do zdjęć.

(katia)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe