„Alfa” Bledzewo

  • 29.11.2017, 09:37
  • opr. red. 
„Alfa” Bledzewo
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Alfa” Bledzewo po raz kolejny najlepszymi tenisistami w powiecie w kategorii chłopcy szkół podstawowych. 20 listopada w Jeżewie rozegrano turniej w ramach XX Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Drużynowy Tenis Stołowy.

Bartek Karczewski oraz Adam Marciniak drugi rok z rzędu zwyciężyli w tych zawodach. W ubiegłym roku po raz pierwszy przerwali hegemonię Jeżewa, gdyż przez kilkanaście lat to właśnie tamtejsi zawodnicy wygrywali w tego typu zawodach. Chłopcy trenują w UKS „Alfa” Bledzewo pod okiem trenera Mariusza Żmijewskiego. Klub istnieje od 2012 roku. Jego zawodnicy mogą się pochwalić wieloma sukcesami odniesionymi zarówno w minionych sezonach, jak i obecnie. Kajtek Żmijewski, Bartek Karczewski i Adam Marciniak od kilku lat zajmują czołowe miejsca w takich zawodach jak: Grand Prix Sierpca, Mistrzostwa Sierpca, Grand Prix o Puchar Starosty Sierpeckiego. Zdobywają miejsca na podium w mieście i powiecie. W ubiegłym roku przeszli szczebel powiatu rejonu i zagrali świetnie na Mistrzostwach Mazowsza. Chłopcy trenują, doskonalą nieustannie swoje umiejętności. Kajtek Żmijewski odbył obóz szkoleniowy w Gdańsku. Obecnie w Klubie poza wymienionymi wyżej zawodnikami trenują: Hubert Klimek, Kacper Jankiewicz, Maciek Jankiewicz, Adrian Muszyński, Bartosz Okonkowski, Patryk Kuskowski, Paweł Lemański, Łukasz Borucki, Bartosz Joniak oraz Kinga Żukowska. Klub jest również organizatorem wielu imprez, takich jak Międzyszkolne Turnieje Tenisa Stołowego czy Wiejska Liga Tenisa Stołowego, które integrują całą społeczność lokalną. Wszystkim zawodnikom klubu „Alfa” i ich trenerowi życzymy dalszych sukcesów sportowych.

opr. red. 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe