Kolizje w jednym miejscu

  • 20.12.2017, 09:46 (aktualizacja 03.01.2018 09:57)
  • opr. red.
Kolizje w jednym miejscu SK
W poniedziałek 18 grudnia w godzinach porannych w Kisielewie w rejonie mostu na rzece Sierpienicy na drodze powiatowej doszło do kolizji następujących po sobie w krótkim odstępie czasu.

Do pierwszego zdarzenia, w którym uczestniczyły dwa samochody, doszło przed godziną 9.00. Policjant obsługujący zdarzenie ustalił, że kierujący busem iveco jadąc od strony Goleszyna, na łuku drogi w prawo w rejonie mostu na rzece, na śliskiej nawierzchni zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwka dafem-cysterną. Po zderzeniu pojazdów kierowca busa nie mógł wydostać się z samochodu. Pomimo tego niekorzystnego splotu zdarzeń strażacy szybko udzielili pomocy kierowcy iveco, uwalniając go z uszkodzonego pojazdu. Nie był to koniec zdarzeń w tym rejonie, bowiem po krótkim czasie na tył strażackiej scanii najechał jeszcze ciężarowy mercedes. W wyniku tych zdarzeń na szczęście tylko kierowca iveco doznał obrażeń ciała i po udzielonej pomocy medycznej został przewieziony do płockiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. W rejon miejsca zdarzenia został skierowany również drugi policyjny patrol, który informował kierujących o oblodzeniu drogi i jej nieprzejezdności ze względu na zdarzenia drogowe. Sytuacja uległa poprawie dopiero po przyjeździe piaskarki. W związku ze zmieniającymi się warunkami drogowymi i możliwymi oblodzeniami na drogach dojazdowych policja apeluje do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności podczas poruszania się po drogach w rozpoczynającym się okresie zimowym.

opr. red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe