Z NIŻSZYCH LIG

• 9.05.2018, 09:39
.

Podobnie jak w Lidze Okręgowej w A Klasie mieliśmy mecz derbowy. Pogoń Słupia podejmowała Kasztelan Białe Błoto i nie dała rywalowi najmniejszych szans. Do przerwy mecz był wyrównany i goli w tej części nie było, jednak po przerwie Pogoń rozpruła worek z bramkami. Zaczął Przemysław Mysielski (51). Następnie do siatki trafił Sadowski (56)(79) oraz Granat (66). Dzieło zwięńczył Goc (87) i Słupia wysoko wygrała 5:0. Dzięki temu zwycięstwu Pogoń wskakuje na 3. miejsce w lidze i traci do lidera tylko cztery punkty, mając 30 „oczek”. Kasztelan dalej jest przedostatni z 11. punktami.
W B Klasie zwycięska w tej kolejce była Sparta Mochowo, która 0:2 pokonała na wyjeździe Lwówiankę Lwówek. Czarni Rempin musieli na własnym boisku uznać wyższość Orkana Sochaczew ulegając im 3:8, zaś Orkan przegrywa w Lelicach z Unią II Czermno 1:3 i dalej zamyka tabelę z 7. punktami. Czarni zajmują 8. lokatę z 12. punktami zaś najwyżej sklasyfikowana Sparta jest 4. i zgromadziła 25. punktów.