CKiSz dla dzieci

  • 6.06.2018, 09:01 (aktualizacja 14.06.2018 09:04)
  • (katia)
CKiSz dla dzieci
Do południa dzieci z sierpeckich przedszkoli, a także wszyscy, którzy znaleźli czas i ochoczo przybyli do CKiSz-u, obejrzeli spektakl „Cyrk na walizkach”- widowisko przenoszące małego widza w świat zabawy, niespodzianek i niezwykłego cyrku.

Opowieść toczyła się wokół niepozornej, trochę znoszonej walizki, która okazuje się być bardzo niezwykłym przedmiotem - ma magiczne właściwości, a największym jej atutem jest to, że może zmieścić cały cyrk! Wraz z widzami aktorzy odkrywali jej historię i poznawali tajemnice wydobywanych rekwizytów. Był zatem pełen niezwykłych trików pokaz żonglerski wykonany przez troje żonglerów, pokaz na diabolo (najstarszym cyrkowym rekwizycie z Chin), pokaz żonglerki kontaktowej. Dzieci obejrzały też komiczną etiudę z wykorzystaniem monocykla (rowerka jednokołowego). Widzowie mieli możliwość podziwiać szereg umiejętności, jak jazda do przodu, do tyłu, jeżdżenie slalomem, a nawet przeskoki przez człowieka, skok przez skakankę i inne.
Na dzieci czekały również niespodzianki w postaci słodyczy, kolorowych balonów, a wśród dziecięcej publiczności pracownicy CKiSz-u rozlosowali nagrody: kolorowe gry, zabawki. Atrakcje pojawiły się także po południu, przed seansem filmowym. Również wtedy  dzieci zostały obdarowane słodyczami i wodą smakową, prezentem od darczyńców CKiSz-u w Sierpcu,   losowano też kolejne nagrody.

(katia)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe