Bieg, nordic walking i rower - wszystko w Sierpcu

• 27.06.2018, 10:53 (aktualizacja 05.07.2018 10:55)
  • Radek
.

Za nami kolejna sportowa sobota, w ramach której oprócz biegu i marszu z kijkami został zorganizowany wyścig rowerowy „Husqvarna MTB Race”. Chętnych nie brakowało. Klasyfikacje biegu OPEN wygrał Andrzej Rogiewicz, pierwszą kobietą na mecie była Anna Blachowska. Najlepszym sierpczaninem okazał się Artur Markowski, najstarszym zawodnikiem - Ryszard Wisniewski. Marsz nordic walking wygrał w kategorii 49 lat i młodsi Marek Kędzior z Rypina. W kategorii 50+ triumfował Zdzisław Zarzycki z Nowego Dworu Mazowieckiego. Wśród kobiet najlepsza była Agnieszka Dudek z Płocka. Wśród mężczyzn zwycięzcą wyścigu rowerowego został Tomasz Strzemieczny z Płocka. Spośród kobiet najlepsza była Aneta Turalska (również najlepsza sierpczanka). Najlepszym sierpczaninem został Paweł Sekulski. Najstarszym zawodnikiem był Andrzej Paczkowski. Impreza podoba się ludziom. Każdy może znależć coś dla siebie,  a to ważne.
- Dziękujemy sportowcom za udział, sponsorom i współorganizatorom za okazana życzliwą pomoc - mówił Dariusz Jackowski - dyrektor MOSiR Sierpc.