Mechanik w Hiszpanii

  • 27.06.2018, 10:57
  • SK
Mechanik w Hiszpanii
43 uczniów sierpeckiego „Mechanika” z oddziałów technikum budowlanego, ochrony środowiska, pojazdów samochodowych oraz mechanizacji rolnictwa uczestniczyło w realizowanym przez szkołę projekcie Erasmuss +.

W ostatnich dniach uczniowie, nauczyciele, zaproszeni goście oraz koordynatorzy projektu spotkali się w Zespole Szkół nr 1 w celu podsumowania i zakończenia projektu unijnego. Celem projektu było podniesienie jakości kształcenia zawodowego w szkole, zaś jego wartość opiewała na 467 711, 74 zł. W ramach projektu Erasmuss + grupa 43 uczniów uczestniczyła przez kilka tygodni w praktykach zawodowych w Hiszpanii, gdzie zdobywała doświadczenie zawodowe. Poza pracą i nauką uczniowie zwiedzili najpiękniejsze zakątki Andaluzji. Piotr Tyndorf, dyrektor szkoły, ma nadzieję, że projekt nadal będzie realizowany przez szkołę. Podczas oficjalnej podsumowującej uroczystości uczniom wręczono dyplom ukończenia projektu.

SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe