Wioletta Kukowska i Łukasz Gajek mistrzami Sierpca w kręgle

• 23.11.2018, 09:25 (aktualizacja 23.11.2018 09:28)
  • Radek
.

Organizatorami III indywidualnych mistrzostw Sierpca w kręgle byli Mazowieckie TKKF w Warszawie, Ognisko TKKF „Kubuś”, Hotel Skansen Conference & Spa oraz Zarząd Osiedla nr 7 w Sierpcu. Otwarcia mistrzostw dokonali Prezes Ogniska TKKF „Kubuś” Sierpc Jakub Grodzicki i Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 7 Przemysław Burzyński. Po omówieniu zasad można było przystąpić do sportowej rywalizacji. Oddzielnie rywalizowały kobiety i mężczyźni. Emocji nie brakowało. Widać było, że niektórzy do mistrzostw przygotowywali się na profesjonalnych kręgielniach. Mistrzynią Sierpca 2018 została Wioletta Kukowska (ULKS Lux Borkowo). Drugie miejsce wywalczyła Aleksandra Pokrętowska (ULKS Lux Borkowo), a trzecie Agnieszka Kowalska (ULKS Lux Borkowo). Wszystkie panie z jednej drużyny na podium, ogromne brawa i gratulacje. W kategorii mężczyzn mistrzem Sierpca został Łukasz Gajek, reprezentujący Biuro Rachunkowe Bilans Sierpc. Wartym podkreślenia jest fakt, że reprezentantem tego biura jest także zwycięzca pierwszych mistrzostw Sierpca – Przemysław Fijałkowski. Należy pogratulować szefostwu tak wysportowanej, mistrzowskiej załogi. Drugie miejsce w mistrzostwach zdobył Mateusz Kościański (Sierpc), a trzecie Artur Obrębski (Sierpc). Widać, że gra w kręgle przyjęła się w Sierpcu. Zawody zarówno indywidualne, jak i drużynowe cieszą się dużym powodzeniem. Kolejne zmagania, tym razem drużynowe, zapewne już wiosną przyszłego roku.