NOWA DYREKTOR BIBLIOTEKI

  • 1.02.2017, 10:57
  • Opr.JG
NOWA DYREKTOR BIBLIOTEKI
Jak czytamy w komunikacie przygotowanym przez Urząd Miasta, zbliżający się koniec kadencji dotychczasowej wieloletniej dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej pani Marii Wiśniewskiej powiązany z jej przejściem na emeryturę spowodował, iż burmistrz miasta Jarosław Perzyński ogłosił konkurs na to stanowisko.

W rezultacie dwuetapowego postępowania konkursowego przeprowadzonego 10 oraz 13 stycznia pięcioosobowa komisja, spośród czterech kandydatek, wyłoniła Monikę Stańczak. Burmistrz wręczył nowej dyrektor akt powołania, życząc sukcesów, efektywnej współpracy z pracownikami, czytelnikami oraz samorządem miejskim, a także  pomysłów na wiele innowacyjnych rozwiązań.

Monika Stańczak mieszka w Sierpcu. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła politologię. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa z informacją naukową i edukacją czytelniczo – medialną. Od marca 2003 roku pracowała w Książnicy Płockiej, od maja 2016 roku na stanowisku starszego kustosza.  

Opr.JG
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe