MĘŻCZYZNA ZGINĄŁ PRZYGNIECIONY AUTEM

  • 8.02.2017, 11:22 (aktualizacja 15.02.2017 11:24)
  • JG
MĘŻCZYZNA ZGINĄŁ PRZYGNIECIONY AUTEM
W poniedziałek, 6 lutego, około godziny 17.30 na granicy miejscowości Zawidz i Grabowo doszło do tragicznego wypadku. 43-letni mieszkaniec gminy Zawidz zginął przygnieciony autem, które prowadził.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu Waldemara Goczyńskiego, wynika, że jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybył zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Zawidza. Jego dowódca ustalił, że samochód osobowy znajduje się na dachu, na pobliskiej łące w odległości kilku metrów od drogi, natomiast pod wrakiem znajduje się jedna osoba. Zadaniem strażaków było uwolnienie poszkodowanego spod wraku vw golfa. 

- Do zdarzenia drogowego doszło na łuku drogi w obszarze zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem golfem, jadąc od strony centrum Zawidza w kierunku Nowego Zgagowa, z nieustalonych przyczyn  na łuku drogi  w lewo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie do prawego rowu, gdzie doprowadził do wywrócenia się pojazdu na pobliskiej łące. W wyniku obracania się samochodu 43-letni kierowca wypadł na zewnątrz auta, ponosząc śmierć na miejscu  - powiedział gazecie asp. Krzysztof Kosiorek.

Na drodze w miejscu wypadku zamknięto ruch w obu kierunkach. Po zakończeniu czynności przez funkcjonariuszy ofiara wypadku została przewieziona do kostnicy w Sierpcu. Wrak pojazdu zaś przekazano rodzinie. Nad ustaleniem przyczyny wypadku pracuje sierpecka policja pod nadzorem prokuratury.

JG

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe