BLISKO 4 PROMILE

  • 8.02.2017, 11:24
  • Opr. Red.
BLISKO 4 PROMILE
3 lutego policjanci na Mazowszu, w tym również w powiecie sierpeckim, prowadzili działania „Alkohol i Narkotyki” mające na celu kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących i eliminowania z ruchu nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego poruszających się pojazdami.

Funkcjonariusze pracujący podczas działań sprawdzali, czy kierowcy nie są pod wpływem alkoholu  lub narkotyków. Podczas działań w powiecie sierpeckim policjanci dokonali ponad 700 kontroli stanu trzeźwości, ujawniając  2 kierujących samochodami w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano im prawa jazdy. Niechlubny rekordzista miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Podczas podejmowanych działań funkcjonariusze ujawnili również 1 kierującego nie stosującego się do sądowego zakazu kierowania pojazdami.
W trakcie realizacji akcji nie doszło do żadnego wypadku drogowego na terenie powiatu sierpeckiego.

Opr. Red.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe