POMAGAŁ INNYM, TERAZ SAM POTRZEBUJE POMOCY

  • 22.02.2017, 10:01 (aktualizacja 01.03.2017 10:47)
  • SK
POMAGAŁ INNYM, TERAZ SAM POTRZEBUJE POMOCY
Mieszkający w gminie Zawidz wraz z żoną Izą i dwoma synami Paweł Kluska od czterech lat choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Obecnie mężczyzna przebywa w domu pod respiratorem. Jedyną nadzieją jest przeszczep komórek macierzystych.

Człowiek, który przez lata pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Szybko postępująca choroba sprawiła, że Pan Paweł po roku siedział już na wózku inwalidzkim, a teraz leży w domu pod respiratorem, karmiony sondą. Choroba jest bardzo ciężka do zdiagnozowania i wyniszcza organizm. Dlatego małżeństwo straciło szansę na leczenie komórkami macierzystymi. Metodę taką stosuje się w Olsztynie, ale niestety niepoddawani są jej chorzy oddychający przez respirator. Obecnie Pan Paweł nie może mówić, więc komunikuje się z otoczeniem przez wskazywanie liter alfabetu. Jako małżeństwo nie potrzebują słów, by się zrozumieć. Wystarczy tylko spojrzenie i wiedzą, czego drugie potrzebuje. Obydwoje prowadzą gospodarstwo rolne i mimo że obecnie prace w nim wykonuje Pani Iza z synami, to mąż podejmuje wszystkie decyzje, jakie ziarno posiać, kiedy nawozy kupić. Nie poddają się, każdego dnia walczą. Pani Iza nie wyobraża sobie, by mąż przebywał w ośrodku. Dzięki życzliwości innych osób, od poniedziałku do piątku przebywa z nimi opiekunka, która pomaga w opiece nad chorym mężem. Raz w tygodniu przyjeżdża do rodziny lekarz z Bydgoszczy, a dwa razy odwiedza pielęgniarka

Komórki macierzyste

Jedyną szansą dla Pana Pawła jest przyjęcie komórek macierzystych pochodzących z tkanek sznura pępowinowego. Jest to bardzo kosztowna terapia, składająca się z dziesięciu podań komórek macierzystych. Jedna podana porcja to koszt ok. 20 tys. złotych. Do tego dochodzi 3 tys. złotych kosztu dojazdu do kliniki w Częstochowie. Rodziny nie stać na jej sfinansowanie, żyją skromnie i odkładają każdy grosz.

-Obecnie Paweł przyjął pod koniec roku drugą porcję komórek macierzystych, teraz czekamy na kolejną. Po pierwszym przeszczepie widziałam efekty, gdy odpięłam męża od respiratora, to twierdził, że mu się lepiej oddycha. Dla mnie to już jest niesamowita poprawa. Mąż musi przyjąć 10 podań komórek macierzystych, pierwsze pięć co 4 tygodnie, potem pół roku przerwy i kolejne pięć – powiedziała Pani Iza.

Niesiona pomoc

O Pawle Klusce nie zapominają koledzy, to dzięki ich interwencji, zaangażowaniu i pomocy udaje się małymi krokami zbierać pieniądze na terapię. Organizowane są wszelkiego rodzaju zbiórki i nie tylko. Jeden odcinek programu „Sprawy dla reportera” Elżbiety Jaworowicz poświęcony był chorobie Pawła Kluski.

-Ostatnio Andrzej Cześnik i Jarosław Ocicki ( radni powiatowi) oddali dla męża swoje diety. Wiele osób nam pomaga, znajomi, nieznajomi, po programie rozdzwonił się telefon. Ludzie nas wspierają, starają się nam pomóc, każde dobre słowo zachowujemy w sercach, a każdą otrzymaną złotówkę chowamy do szuflady (…), ostatnio maż napisał, że chce coś po sobie zostawić (popłynęły łzy – przyp. red.). Chyba nikt nie myślał, że on jest taki chory, po programie zobaczono jak bardzo. Przecież to był kawał faceta. Ludzie go w telewizji nie poznali, nie zdawali sobie sprawy, że tak zachorował. Choroba jest taka, że tu nie ma ratunku, dwa, trzy lata, do pięciu i jest po człowieku. Ja po programie odbierałam telefony od osób, które zostały z tą chorobą same - mówi Pani Iza.

Małżeństwo nie poddaje się, nie traci nadziei, walczy z chorobą każdego dnia. Potrzebna jest każda złotówka, by móc żyć dalej. Po reportażu (można zobaczyć http://vod.tvp.pl/28601624/02022017) Caritas Polska udostępnił nr SMS-a, pod który każda wysłana wiadomość to pieniądze przeznaczone na leczenie Pawła Kluski, ten nr to 72052, a treść RATUNEK.  Dodatkowo każdy może przeznaczyć 1% podatku na rzecz chorego: 10609 – GRUPA OPP- Paweł Kluska, lub przekazać darowizną na konto Fundacji Sedeka nr konta 35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 w tytule 10609-Grupa OPP- Paweł Kluska

Po emisji reportażu Paweł Kluska napisał:

-„Moi drodzy, od wczoraj otrzymałem wraz z rodziną wiele ciepłych słów i poczułem wiele wyciągniętych rąk w moją stronę. Dzięki takim osobom jak Wy moja walka z chorobę jest łatwiejsza, a Wasze słowa otuchy zwiększają moją wiarę i siłę do walki”.

 -„Wierzę, że zbierzemy te pieniądze, co mogłam sama, na co było mnie stać, to zrobiłam, resztę zawdzięczam ludziom, ich pomocy niesionej nam. Z całego serca dziękujemy, bez Was nie dalibyśmy rady”- dodała Iza Kluska.

SK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mr Arnoid Weman
Mr Arnoid Weman Dzisiaj, 00:15
Czy potrzebujesz pożyczki w bardzo niskiej stawce 2%? rozdajemy pożyczkę mieszkaniową, pożyczkę biznesową wszelkiego rodzaju Pożyczka zainteresowana, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: arnoidweman@gmail.com po więcej informacji
addison
addison 17.11.2017, 01:17
Cześć, nazywam się Sir Addison

addisonfinancialorporation@gmail.com
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Znajdź prawie każdy rodzaj wniosku o pożyczkę i zdobądź swoją
pieniądze pilnie! Wyślij do nas e-mail: (addisonfinancialorporation@gmail.com) * Kwota nominacji wynosi 500000 $ - 50 000 000 $ * Oprocentowanie 2% * Opcja zwrotu kosztów od 1 do 20 lat. * Wybierz między miesięcznym a rocznym planem płatności. * Warunki elastyczności kredytowej. Napisz do nas dziś, aby uzyskać pomoc finansową, skontaktuj się z nami pod adresem: addisonfinancialorporation@gmail.com)
Fedorcakova
Fedorcakova 16.11.2017, 07:41
Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $5,500. to $500,000.as low as 1% interest Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Our Services Include the Following
Debt Consolidation
cond Mortgage
Business Loans
Personal Loans
Family loan
International Loans
Loan for any kinds
E.T.C

No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. (LEND UP LOAN ). says YES when your banks say NO. Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial institutions for we have unlimited capital. For further details to go about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this email: bdsfn.com@gmail.com
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
Rosita Kugere
Rosita Kugere 1.11.2017, 06:20
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas sprawdzania reCAPTCHA

Czytaj więcej na http://on.interia.pl…
hogemazza
hogemazza 20.09.2017, 17:07
Witam wszystkich! Jestem pan hoge mazza Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, z ubogiej do bogatym i pomyślnym człowiekiem, który teraz może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu czy trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, rozmawialiśmy o tym problemie i do naszego wniosku, że powiedziała mi o człowieku o imieniu John Paul, który jest dyrektorem generalnym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wiedział, że to robię, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.
MRS REBECCA
MRS REBECCA 18.09.2017, 21:29
OGŁOSZENIE OGŁOSZENIA: TA FIRMA JEST ZAREJESTROWANY I CERTYFIKOWANE PRZEZ RZĄD.
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
Czy potrzebujesz pożyczki biznesowe?
Musisz opłacać rachunki?
Musisz założyć działalność gospodarczą?
Czy potrzebujesz pilną pożyczkę na czesne swoje dzieci
Czy trzeba inwestować w Twoim kraju?
Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek na bardzo niskie oprocentowanie 3%, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nam dziś dla kredytu transferu za pośrednictwem e-maila suntrustprivatecompany@gmail.com
WYPEŁNIJ FORMULARZ POŻYCZKI:
Imię i nazwisko:
Kwota pożyczki potrzebne:
Czas trwania:
Seks:
Miesięczny dochód:
Kraj:
Przeznaczenie kredytu:
Skontaktuj się z nami dzisiaj suntrustprivatecompany@gmail.com

Dzięki.
divinecardhacker@gmail.com
divinecardhacker@gmail.com 18.09.2017, 13:46
Bylem taki biedny, ale teraz jestem bogaty, To jest sekret, jak dzis sie stalem bogaty
Zadne cialo nie dalo mi pozyczki, ale dostalem karte glówna, która jest zaladowana pieniedzmi
Dostalem te karte od hakera i codziennie uzywam tej karty do zbierania 5000zl
jesli jestes biedny, mozesz zdobyc te karte glówna, aby uczynic Cie bogatym
Jesli potrzebujesz tej karty, skontaktuj sie z divinecardhacker@gmail.com
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 18.09.2017, 02:39
Jestem Ryan Jeremy przez name.I żyję w Stanach Zjednoczonych, chcę używać tego medium,aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ są scam wszędzie.Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo,a ze względu na moje desperacje byłem oszukany przez kilku online lenders.I prawie stracił nadzieję,aż przyjaciel zwrócił się do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy zwany globalprovissioncompany SMART FROM HISZPANII, który pożyczy mi niezabezpieczonej pożyczki 50.000 dolarów w ciągu 3 godzin bez stres.If jesteś w potrzebie wszelkiego rodzaju pożyczkę po prostu skontaktuj się z globalprovissioncompany@gmail.com Używam tego medium, aby ostrzegać wszystkich poszukiwaczy pożyczki z powodu piekła, którą przeszedłem przez ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców.I nie chcę nawet mojego wroga,aby przechodził przez takie piekło,że przechodząc przez ręce tych oszustw online kredytodawców,będę również chcesz,aby mi pomóc przekazać te informacje do innych, którzy są również potrzebują pożyczki po otrzymaniu pożyczki od globalprovissioncompany Z HISZPANII,modlę się,że Bóg shou daj im długi kontakt,globalprovissioncompany@gmail.com
JAMES MOORE
JAMES MOORE 17.09.2017, 14:14
paulaaa1984@wp.pl, Aga35g@interia.pl, infos.74@o2.pl, szczawinskajoanna7@gmail.com, julajka891@gmail.com

iona.ratajczak.1965@wp.pl, radoslaw.ogloblin@gmail.com, swaletzke@op.pl, malgosialubo@gmail.com, afejek12@interia.pl

muza46@onet.pl, aleksandra.zdu@wp.pl, baczewska@poczta.onet.pl, aniaewa98@op.pl, konrad.michalski95@gmail.com

aniap1988@tlen.pl, ezmoneyloanservices761@gmail.com
Miss Hanna
Miss Hanna 17.09.2017, 07:07
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
To było niewiarygodne, że dostałem pożyczkę w wysokości 100 000 $ ... Jestem szczęśliwy, że dostałem pożyczkę od pożyczającego pożyczkodawcę, który mi pomoże z moją pożyczką .. Próbowałem różnych usług, ale nigdy nie mogłem otrzymać kredytu z tych usług. niektóre z nich poprosi mnie o wypełnienie wielu dokumentów, a pod koniec dnia nie zakończy się dobrze. ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z firmą SUMMER FINANCE LOAN COMPANY, udało mi się uzyskać moją pożyczkę w wysokości 50 000 $ .. teraz moja firma idzie dobrze i chcę, aby wszyscy z Was wiedzieli to dzisiaj, ponieważ są szybkie i 100% wiarygodne, teraz spłacam pożyczkę, którą otrzymałem od firmy (SUMMER FINANCE Loan Company), możesz się z nimi skontaktować i nie trać czasu z tymi pożyczkodawcami tam. Email: summerfinanceplc@gmail.com lub
Whatsapp: +2347063370312,
Powodzenia.
wrrghd
wrrghd 14.09.2017, 18:38
Szanowni Państwo,
Czy potrzebujesz osobistego kredytu? LUB pożyczkę biznesową, aby założyć własną firmę? Oferujemy pożyczki osobom i firmom na całym świecie. Nasza dobrze znana firma finansowa zarobiła ogromną wartość firmy w zakresie świadczenia usług finansowych w zakresie kapitału podwyższonego ryzyka dla naszych klientów. Nasza firma Capital Financial zapewnia rozwiązania finansowe dla dużych projektów, takich jak transport powierzchni, infrastruktura medyczna i tak dalej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą, uprzejmie skontaktuj się z nami umieść swój e-mail tutaj jacksonloanhelp@gmail.com po szczegóły

Pozdrowienia,

Pani Susan Smith
Sekretarz generalny
Anthony
Anthony 14.09.2017, 12:51
Cześć,

Czy szukasz dobrej i przystępnej pożyczki? jesteś we właściwym miejscu, jesteśmy w stanie udzielić Ci kredytu na różne cele, takie jak konsolidacja długów, pożyczka hipoteczna, kredyt samochodowy lub pożyczka studencka przy przystępnej stopie procentowej 2%. możesz skontaktować się z nami przez e-mail za pośrednictwe (pattisonanthony1889@gmail.com )
DANE APLIKACJI

1) Imię i nazwisko:
2) Kraj:
3) Adres:
4) Państwo:
5) Płeć:
6) Stan cywilny:
7) Zawód:
8) Numer telefonu:
9) Aktualna pozycja w miejscu pracy:
10) Miesięczny dochód:
11) Potrzebna kwota kredytu:
12) Czas trwania kredytu:
13) Cel pożyczki:
14) Czy wystąpił Pan wcześniej:
15) Data urodzenia:
Dziękuję Ci.
wesley
wesley 13.09.2017, 04:02
Witaj MR / MRS,
Czy jesteś operacją mężczyzny lub kobiety? Czy jesteś w jakimkolwiek stresie pieniężnym lub potrzebujesz kredytu, aby założyć własną firmę, konta lub wyrównać rachunki lub wykonać projekt? jeśli tak, niech twoje marzenia się spełnią, kontaktując się z wesleydavidloanfirm, dajemy kredyt w wysokości 2% rocznicy uwodzenia, przy minimalnej pojemności
uzyskano więcej informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej:
(wesleydavidloanfirm@gmail.com)
więcej informacji na temat naszej firmy i sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. Czekam na wiadomość z Twojej poczty

pozdrowienia
John Dyke
John Dyke 12.09.2017, 08:03
Potrzebujesz szybkiej pożyczki?
Potrzebujesz finansowania dla Twojej firmy?
Potrzebujesz pilnej gotówki na własny użytek?
Potrzebujesz pożyczać z jakiegokolwiek powodu?
Chcesz nowy dom?

Skontaktuj się z nami dzisiaj: Finance.4all@aol.com
www.financeforall.webs.com

Otrzymaj swoje pożyczki teraz, ponieważ jesteśmy certyfikowani i zarejestrowani kredytodawcy pożyczki na 2%. Nasze usługi są szybkie i bardzo wiarygodne, ponieważ gwarantujemy uzyskanie pożyczki po złożeniu wniosku, pożyczki są zatwierdzane w ciągu 30 minut od złożenia wniosku. Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem (Finance.4all@aol.com) i pobierz swoje kredyty.
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 11.09.2017, 20:23
Jestem Ryan Jeremy przez name.I zyje w Stanach Zjednoczonych,chce uzywac tego medium,aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pozyczki,aby byc bardzo ostroznym, poniewaz sa scam wszedzie.Kilka miesiecy temu bylem napiety finansowo,a ze wzgledu na moje desperacje bylem oszukany przez kilku online lenders.I prawie stracil nadzieje,az przyjaciel zwrócil sie do bardzo wiarygodnego pozyczkodawcy zwany globalprovissioncompany SMART FROM HISZPANII,który pozyczy mi niezabezpieczonej pozyczki 50.000 dolarów w ciagu 3 godzin bez stres.If jestes w potrzebie wszelkiego rodzaju pozyczke po prostu skontaktuj sie z globalprovissioncompany@gmail.com Uzywam tego medium,aby ostrzegac wszystkich poszukiwaczy pozyczki z powodu piekla, która przeszedlem przez rece tych nieuczciwych pozyczkodawców.I nie chce nawet mojego wroga,aby przechodzil przez takie pieklo,ze przechodzac przez rece tych oszustw online kredytodawców,bede równiez chcesz,aby mi pomóc przekazac te informacje do innych,którzy sa równiez potrzebuja pozyczki po otrzymaniu pozyczki od globalprovissioncompany Z HISZPANII,modle sie,ze Bóg shou daj im dlugi kontakt,globalprovissioncompany@gmail.com
Petra Hoffmann
Petra Hoffmann 11.09.2017, 03:28
Witam poszukujący pożyczki,

Szukasz wolności finansowej? Czy jesteś w długu, potrzebujesz kredytu na rozpoczęcie nowej działalności? lub zapaść finansowo, potrzebujesz kredytu na zakup samochodu lub domu? Czy bank zawsze odmawia finansów? Chcesz poprawić swoje finansowe? potrzebują pożyczki Twoje rachunki spłacają? nie patrząc więcej, witamy Cię za okazję do wszystkich rodzajów pożyczek w bardzo przystępnych stóp procentowych 3% dla innych Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z nami przez e-mail: (legitfirm@gmail.com)

Czy potrzebujesz inwestora?
Czy potrzebujesz prywatnego inwestora?
Czy masz zły kredyt?
Czy potrzebujesz pieniędzy, aby płacić rachunki?
Czy musisz założyć nową firmę?
Czy masz niedokończony projekt ze względu na złe finansowanie?
Czy potrzebujesz pieniędzy, aby inwestować w jakiejś dziedzinie specjalizacji, która przyniesie Ci korzyści? i nie wiesz, co robić.

Poniżej oferujemy następujące kredyty:
pożyczki osobiste [bezpieczne i niezabezpieczone]
pożyczki biznesowe [bezpieczne i niezabezpieczone]
Pożyczki kombinowane
pożyczki studenckie
kredyty konsolidacyjne i tak wiele innych.

1. Pełna nazwa: ----------------
2. Adres kontaktowy: ----------------
3. Kwota kredytu potrzebna: ----------------
4. Czas trwania kredytu ----------------
5. Dochód miesięczny: --------------------
6: Zawód: ----------------------
7. Bezpośredni numer telefonu: ----------------

Nazwa firmy: WHITE HORSE CREDIT
Firma Email legitfirm@gmail.com
Firma NMLS ID: 315276

Z poważaniem,
Petra Hoffmann.
Garcia Sacramento
Garcia Sacramento 10.09.2017, 10:18
Szukasz pożyczki firmowej, pożyczki osobiste, mieszkania, kredyty studenckie kredyty samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, niezabezpieczony kapitał venture; Etc .. Lub odmówił udzielenia pożyczki z banku lub umowy co najmniej jednym powodom finansowym. Jest bardziej prawdopodobne, że Twoje zaufanie To rozwiązanie! Pasterze prywatnych pożyczkodawców pożyczają firmom i osobom w niskim i przystępnym tempie 2%. Czy jesteś zainteresowany? Kontakt po konwersji kredytu w ciągu 48 godzin. KONTAKT Z NAMI Garciajsacramento@gmail.com
Melike Edwin
Melike Edwin 9.09.2017, 03:02
Szukasz pomocy finansowej? oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc finansową dla każdego legalnego klienta, firmy, kredytu samochodowego, kredytu mieszkaniowego, pożyczki firmowej, kredytu medycznego e.tc Skontaktuj się z nami dziś i zatwierdzimy kredyt.
Adres e-mail: worldbestloans@gmail.com
Strona internetowa: http: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Ellis Benson
Ellis Benson 8.09.2017, 23:10



Szanowni Państwo,

Ellis Financial Investment Limited oferuje odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb finansowych. Jesteśmy różni się od innych wierzycieli, ponieważ wierzymy w obsługę klientów, a my pozostaniemy z tobą, dopóki nie uzyskasz wyników.

Ogólnie oferujemy kredyty hipoteczne, pożyczki dla inwestorów, pożyczki konsolidacyjne, drugą pożyczkę, pożyczkę firmową, pożyczkę osobistą, pożyczkę międzynarodową itp. Przy niższym oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami przez e-mail:
ellisfinancialinvestment@yahoo.com
ellisfinancialinvestment@gmail.com.

Poniżej przedstawiono szczegółowe informacje:

Twoje imię i nazwisko: ________________________
Kraj; _________________________
Stan: ________________________
Adres domu: _______________________
Zawód: _________________________
Wiek: _________________________________
Kredyt Cel: ___________________________
Wymagana kwota: __________________________
Czas trwania pożyczki: _________________________
Płeć: __________________________

Z poważaniem,
Ellis Benson
Daniel
Daniel 4.09.2017, 12:29
Dobry dzień,

  Jesteśmy prawowitym, renomowanym rządowym pożyczkodawcą. Jesteśmy
firma oferująca pomoc finansową. Pożyczamy fundusze osobom fizycznym
potrzebujące pomocy finansowej, które mają złe zapisy kredytowe lub w potrzebie
pieniędzy do płacenia rachunków, inwestowania w sprawy. Chcę użyć tego medium
informujemy, że udzielamy wiarygodnej pomocy dla beneficjentów, ponieważ będę zadowolony
zaoferować pożyczkę w wysokości 2%, więc nie wahaj się ubiegać się o pożyczkę, ponieważ my
zapewni Państwu najlepsze usługi.

Usługi renderowane obejmują:
Refinansowanie *
Majsterkowanie w domu*
Kredyt inwestycyjny *
Kredyty samochodowe *
Konsolidacja zadłużenia *
Linia kredytowa *
Druga hipoteka *
Kredyty firmowe *
Pożyczki osobiste *
Kredyty międzynarodowe.
 
INFORMACJE O NARODACH:
 
Pełne imię i nazwisko:
Płeć:
Stan cywilny:
Adres:
Kod pocztowy:
Kraj:
Data urodzenia :
Finansowanie:
Wymagana kwota:
Długość kredytu:
Wynagrodzenie / dochód roczny:
Zawód:
Cel pożyczki:
Telefon:
Faks:
 

Motto: Zapewniamy naszym klientom bezpieczny program kredytowy i gwarancyjny
otrzyma.

Z poważaniem.

Daniel Daniel / MD /

Kontakt: Danielwallsloancompany@gmail.com

Pozostałe