WIEK 1,5 ROKU I 4 MIESIĄCE

  • 8.03.2017, 08:52
  • Opr. Red
WIEK 1,5 ROKU I 4 MIESIĄCE
W poniedziałek 6 marca, po godzinie 13.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów na drodze krajowej nr 10 w Stropkowie. Do kolizji samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 190 z drogą wojewódzką nr 561.

Z ustaleń wynikało, że kierująca samochodem renault megane, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Warszawy drogą z pierwszeństwem kierowcy volkswagena passata, doprowadzając do zderzenia samochodów. Na szczęście uczestnicy nie doznali żadnych obrażeń ciała, w tym dwójka dzieci w wieku 1,5 roku i 4 miesięcy życia podróżujących w sposób prawidłowy w fotelikach ochronnych w obydwu autach. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nieostrożna 30-letnia kobieta kierująca samochodem renault za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymała mandat karny.

Opr. Red
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe