WIECZÓR Z AUTOREM

  • 8.03.2017, 08:58 (aktualizacja 16.03.2017 09:01)
  • SK
WIECZÓR Z AUTOREM
Na sierpeckiej scenie sali kinowej 2 marca pojawił się, na specjalne zaproszenie, Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy, autor takich książek jak: „Oficer”, „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił”, „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” czy „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”.

O stronę organizacyjną spotkania zadbali organizatorzy, m.in. Andrzej Cześnik, Jerzy Brant i Bogdan Wierzbicki. Wieczór z autorem poprowadziła Anna Czachorowska. W spotkaniu liczny udział wzięli nie tylko mieszkańcy miasta, ale i powiatu. Przybyli uczestnicy w ciągu prawie trzech godzin trwającego spotkania wysłuchali niezwykle ciekawej prelekcji wygłoszonej przez pana Wojciecha Sumlińskiego, a następnie zadawali mu  pytania dotyczące jego twórczości, przeprowadzonych śledztw, aktualnej sytuacji w Polsce. Głównie jednak tematyka rozmów skupiona była na osobie księdza Jerzego Popiełuszki, Andrzeja Leppera i  Bronisława Komorowskiego. Jak twierdzą uczestnicy spotkania, zabrakło czasu, by omówić wszystkie interesujące tematy. Miłym akcentem wieczoru było losowanie nagród w postaci dziesięciu pozycji książkowych. Na koniec każdy mógł zakupić egzemplarz kilku różnych książek autora i poprosić go o autograf. 

SK

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe