MAŁGORZATA MICHEWICZ WYGRYWA INAUGURACJĘ

  • 8.03.2017, 09:57 (aktualizacja 16.03.2017 10:08)
  • Radek
MAŁGORZATA MICHEWICZ WYGRYWA INAUGURACJĘ
Rozpoczął się kolejny rok zmagań badmintonistek z miasta Sierpc i powiatu sierpeckiego. Panie chcą grać w badmintona. Organizatorzy dają więc im takową możliwość. Bo trzeba ludziom dać możliwość rozwoju, możliwość ruchu, możliwość współzawodnictwa sportowego.

Badmintona w Sierpcu uprawiają kobiety i mężczyźni. Dla jednych i dla drugich organizowane są całoroczne rozgrywki. Jest gdzie grać, są pasjonujący się tym sportem organizatorzy oraz co najważniejsze są i chętne do gry zawodniczki i zawodnicy. Organizatorami ligi badmintona kobiet 2017 są Uczniowski Klub Sportowy „Serw” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu, Ognisko TKKF „Kubuś” w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu oraz animator sportu Łukasz Wróblewski. Do pierwszego turnieju w 2017 roku zgłosiło się sześć badmintonistek. Debiutantką w lidze była Monika Majerska. Pierwsze miejsce w pierwszej rundzie zajęła Małgorzata Michewicz, mistrzyni ligi z ubiegłego roku. Jak widać Małgorzata chce obronić tytuł wywalczony całoroczną pracą. Na drugim miejscu podium uplasowała się Katarzyna Dul, a na trzecim jej imienniczka Katarzyna Dyja. Tuż za podium znalazła się wspomniana debiutantka Monika Majerska. Na piątej pozycji turniej zakończyła Wiesława Redecka, a na szóstej Małgorzata Górzyńska. Kolejny turniej odbędzie się w przedostatnią środę marca – 22 marca 2017 roku tradycyjnie o godz. 19.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu. Organizatorzy zapraszają wszystkie panie, które chcą spróbować swoich sił w badmintonie.

Radek
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe