POD PATRONATEM REPREZENTANTA - TURNIEJ W ŻUROMINIE

  • 8.03.2017, 10:22
  • Tyrion
POD PATRONATEM REPREZENTANTA - TURNIEJ W ŻUROMINIE Wkra Żuromin
Pod patronatem Reprezentanta Polski w piłce nożnej Łukasza Teodorczyka odbył się turniej WKRA CUP 2017 w Żurominie dla dzieci z rocznika 2008. Wśród drużyn nie zabrakło drużyny z Sierpca grającej w Akademii Kasztelana.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zostały rozdzielone do dwóch grup. Nasza drużyna trafiła do grupy B gdzie zagrali również: Mławianka Mława, Poncio Lidzbark, LAP Lubawa oraz Pogoń Grodzisk Maz.

Nasza drużyna walczyła dzielnie i po korzystnych wynikach awansowała do ćwierćfinału w którym spotkała się z gospodarzem Wkrą Żuromin. Po niezwykle emocjonującym meczu nasi chłopcy zwycieżyli 1:0 i awansowali do półfinału. W nim Kasztelan musiał uznać wyższość Pogoni Grodzisk Maz. gdzie padł wynik 0:3. W drugim półfinale Mławianka Mława pokonała Lecha Rypin 1:0 i to z drużyną z Rypina mieliśmy spotkać się w potyczce o III miejsce. W tym meczu lepsi okazali się rywale zwyciężając 5:0 i nasza drużyna ostatecznie zajęła wysokie IV miejsce w tym bardzo silnie obsadzonym turnieju. W finale Mławianka Mława pokonała Pogoń Grodzisk Maz. Po rzutach karnych 2:1 w meczu padł bezbramkowy wynik.

Naszym młodym zawodnikom serdecznie gratulujemy. Widać, że praca trenerów w Akademii przynosi dobre rezultaty i rośnie narybek, który za  kilka lat będzie z pewnością stanowił siłę seniorskiej piłki w Sierpcu, a być może gdzieś w drużynach w wyższej lidze. 

Tyrion

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe