DZIELNICOWI NA SPOTKANIACH Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

  • 29.03.2017, 08:59
  • Opr. Red.
DZIELNICOWI NA SPOTKANIACH Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ
W tym roku dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pierwszy dzień wiosny spędzili na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą szkolną. Przeprowadzone spotkania były doskonałą okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

W środę 21 marca podczas pierwszego dnia kalendarzowej wiosny dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu służbę spędzili wśród dzieci i młodzieży szkolnej na terenie powiatu sierpeckiego. W szkołach w tym dniu pozbawionym w większości zajęć lekcyjnych, a ukierunkowanym na gry, zabawy sportowe, konkursy i przedstawienia profilaktyczne, policjanci byli nie tylko obserwatorami, ale również uczestnikami przeprowadzanych konkurencji sportowych. Podczas spotkań nie zabrakło tradycyjnego topienia Marzanny, która jest symbolem odchodzącej zimy i powitania wiosny.

Pierwszy dzień wiosny przebiegł spokojnie, a funkcjonariusze pełniący służby patrolowe nie ujawnili "wagarowiczów" ani osób małoletnich spędzających ten dzień w odmienny i niezgodny z ogólnie przyjętymi normami społecznymi sposób.

Wiosenne rozmowy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz zasadach alarmowania w sytuacji zagrożenia.

Opr. Red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe