TRAGEDIA W PIASTOWIE

  • 5.04.2017, 12:03
  • JG
TRAGEDIA W PIASTOWIE
Początek kwietnia okazał się tragiczny dla młodego mężczyzny, który w niedzielne słoneczne popołudnie jechał autem marki audi w miejscowości Piastowo. Kierowca nie opanował pojazdu i wypadł z drogi, uderzając w drzewo.

Zaraz po tym zdarzeniu, około godz. 17-ej na miejscu pojawiły się służby ratownicze, policja, karetka pogotowia oraz straż pożarna ze specjalistycznym sprzętem. Okazało się, że poszkodowany kierowca wskutek uderzenia autem w drzewo wypadł przez szybę.

 

- Po dojechaniu na miejsce stwierdziłem, że kierujący na prostym odcinku piaszczystej drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo.  W chwili przybycia zastępów na miejsce zdarzenia kierujący znajdował się poza pojazdem i był pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego - poinformował gazetę oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu Waldemar Goczyński

Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił także pomocy matce 29-latka, która przybyła na miejsce wypadku. Niestety, młodego kierowcy nie udało się uratować. Wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

JG
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik
Czytelnik 12.04.2017, 14:41
Interpunkcja i skladnia na bardzo niskim poziomie.

Pozostałe