IGRANIE Z OGNIEM

  • 26.04.2017, 12:24 (aktualizacja 08.05.2017 12:27)
  • Opr. Red
IGRANIE Z OGNIEM
W poniedziałkowe popołudnie na ul. I. Paderewskiego miał miejsce pożar kontenera. Mieszkańcy w trosce o bezpieczeństwo wezwali jednostkę straży pożarnej.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się osiedlowy plastikowy kontener na segregowane śmieci. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody w natarciu i ugaszeniu palących się śmieci. Na tym działania zastępu zakończono. Zdarzenie to zbulwersowało mieszkańców osiedla, którzy twierdzą, że winnymi pożaru są dzieci. Uważają, że pożar był wynikiem podpalenia. Według niektórych rodziców z osiedla te dzieci wałęsają się samowolnie, a ich zachowanie względem innych jest naganne. Po pożarze kontenera jedna z mieszkanek obawia się, że może dojść do podłożenia ognia na klatce schodowej.

Opr. Red

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe