ZEZWOLENIE W JEDEN DZIEŃ

  • 26.04.2017, 12:28 (aktualizacja 08.05.2017 12:30)
  • Opr. Red
ZEZWOLENIE W JEDEN DZIEŃ
W najbliższym czasie pracodawcy podczas jednej wizyty w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego podczas jednej wizyty będą mogli uzyskać zezwolenie na pracę dla cudzoziemca.

Obecnie jest to możliwe w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie. W drugim i trzecim kwartale tego roku planowane jest uruchomienie tej usługi w delegaturach: w Radomiu, Ostrołęce i Płocku. Celem wprowadzenia usługi jest pomoc cudzoziemcom chcącym pracować w Polsce. Wprowadzenie tej zmiany pozwoli skrócić czas oczekiwania na decyzję. Aby móc uzyskać takowe zezwolenie w jeden dzień, należy złożyć osobiście komplet wymaganych dokumentów. Koniecznym jest wcześniejsze umówienie wizyty w delegaturze.

Opr. Red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe