„NAJMŁODSI Z POMOCĄ DLA BARTKA”

  • 2.05.2017, 11:09 (aktualizacja 11.05.2017 11:12)
  • Opr. SK
„NAJMŁODSI Z POMOCĄ DLA BARTKA”
V Jubileuszowy Koncert Charytatywny poświęcony był Bartkowi, sześcioletniemu chłopcu z obustronnym niedosłuchem, pochodzącemu z Gozdowa.

Przez ostatnich kilka tygodni dzieci ze szkół, przedszkoli z terenu miasta i powiatu sierpeckiego prowadzili zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację chłopca. Do tegorocznej edycji włączyła się rekordowa liczba dzieci, były to przedszkola i grupy zerówkowe ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna, przedszkolaki z Gozdowa, Borkowa Kościelnego, Szczutowa, Mochowa, Bledzewa i Studzieńca. Na koncert przybyli również przedstawiciele władz samorządowych z miasta i powiatu. Hanna Kurta, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 przybliżyła zaproszonym historię koncertu „Najmłodsi z pomocą”. W czasie koncertu zaproszono na scenę Wojciecha Rychtera, który od wielu lat z ogromnym zaangażowaniem i bezinteresownie pomaga chorym dzieciom. Tego dnia Pan Wojciech obchodził 60 urodziny, z tej okazji odśpiewano uroczyste „Sto lat” dla Jubilata, złożono życzenia oraz wręczono bukiet kwiatów. Potem był czas występów najmłodszych i licytacja pluszowego misia. Na koniec wspólnie organizatorzy, nauczyciele i wolontariusze policzyli zebraną kwotę pieniędzy, którą przelano na fundacyjne konto Bartusia. Podczas V Charytatywnego Koncertu zebrano dla chłopca kwotę ponad 5 tys. złotych.

Opr. SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe