ŚWIĘTO STRAŻAKA

  • 10.05.2017, 12:39 (aktualizacja 17.05.2017 12:41)
  • opr. SK.
ŚWIĘTO STRAŻAKA
Ochotnicza Straż Pożarna z Kurowa 6 maja obchodziła uroczystości związane ze Świętem Strażaka. Tego dnia mieszkańcom oddano do użytku wyremontowaną świetlicę wiejską.

Obchody Święta Strażaka w Kurowie połączono z poświęceniem i oddaniem do użytku budynku świetlicy wiejskiej. Tego dnia na placu przed remizą OSP  pojawili się zaproszeni goście, pododdziały Ochotniczych Straży Pożarnych, poczty sztandarowe i mieszkańcy. W trakcie uroczystości Stanisław Urbanowicz-prezes OSP-przedstawił krótką historię jednostki, zaś Juliusz Gorzkoś - wicestarosta powiatu sierpeckiego- odczytał list od Jana Laskowskiego – starosty sierpeckiego- z życzeniami i podziękowaniami za trud włożony w społeczną pracę. OSP Kurowo w ramach podziękowania złożyło na ręce wójta Dariusza Kalkowskiego pamiątkową statuetkę. Uroczystości zakończono odczytaniem Aktu Poświęcenia i defiladą pododdziałów OSP.

opr. SK.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Banek
Banek 24.05.2017, 09:34
Jestem dumny z naszych strażaków. Wykonują świetną robotę. Muszą być bardzo sprawni fizycznie (zapewne jakieś oczyszczanie organizmu, dieta tak jak tutaj opisane - http://ziola-watrobowe.pl ).

Pozostałe