POŻAR W ZBÓJNIE

  • 10.05.2017, 12:56 (aktualizacja 17.05.2017 12:59)
  • Opr SK
POŻAR W ZBÓJNIE pixabay.com
Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się budynek drewniany, niewelbowany, kryty blachą. W budynku mieszkalnym przebywał mężczyzna.

W chwili przybycia na miejsce  zastępów PSP cały dach budynku był objęty pożarem. Znajdujący się na miejscu zdarzenia użytkownik, powiedział, że ok. godziny przed zauważeniem pożaru rozpalił w piecu C.O., zanim na miejsce dotarły jednostki straży pożarnej właściciel próbował sam ugasić pożar przy użyciu wiader z wodą. W wyniku pożaru mężczyzna nie doznał obrażeń. Przybyły na miejsce zastęp odłączył prąd zasilający budynek oraz podał dwa prądy wody w natarciu do miejsca pożaru. Na miejsce pojawiły się dodatkowo jednostki z Lelic, oraz dwa zastępy z OSP Gozdowo, patrol policji i pogotowie energetyczne. Z chwilą zlokalizowania pożaru podjęto decyzje o rozbiórce pokrycia dachowego, w celu dotarcia do tlących się elementów konstrukcji dachu. Za przypuszczalną przyczynę pożaru uznano składowane zbyt blisko pieca C.O. materiały łatwo palne .

Opr SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe