Choinka w Piastowie

  • 06.02.2019, 08:41 (aktualizacja 06.02.2019, 08:45)
  • SK
Choinka w Piastowie
2 lutego w świetlicy wiejskiej w Starym Piastowie po raz kolejny zorganizowano zabawę choinkową dla najmłodszych mieszkańców. 

Tak jak w roku poprzednim organizatorami imprezy była OSP Stare Piastowo z prezesem Jackiem Stępczyńskim na czele oraz radny gminy Sierpc Wojciech Lipiński. Wśród mieszkańców udział w zabawie wzięli zaproszeni goście, m.in. Waldemar Olejniczak – poseł na sejm RP, Krzysztof Korpoliński – wójt gminy, Jarosław Ocicki – wicestarosta sierpecki oraz księża. Po wystąpieniach gości zabawę rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem kolędy. Tego dnia na najmłodszych czekały konkursy ze słodkimi nagrodami. Szereg zabaw przygotowały i przeprowadziły mieszkanki Piastowa, tj. Żaneta i Agata Chórskie oraz Jola Marciniak. Jednak najwięcej emocji wniosła wizyta Świętego Mikołaja, od którego 75 dzieci otrzymało paczki. 

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe