Mistrzowie z Sierpca

  • 10.07.2019, 16:22
  • opr. red.
Mistrzowie z Sierpca fot. FB Jarosław Perzyński
Sierpeccy piłkarze ręczni plażowi mistrzami  w XII Młodzieżowych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej Plażowej w Szczecinie. 8 lipca odebrali gratulacje i podziękowania od władz miejskich i powiatowych.

Jarosław Perzyński wspólnie z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Waldemarem Frydrychowiczem, radnym miejskim Piotrem Rzeszotarskim oraz starostą i wicestarostą sierpeckim wręczył zwycięzcom podziękowania oraz  upominki. Junior Młodszy zwyciężył w walce z Kusy Szczecin i zajął 1 miejsce, a drużyna Młodzików zajęła w turnieju 4 miejsce. Podziękowania trafiły także na ręce trenerów, tj. Waldemara Frydrychowicza, Huberta Wolskiego oraz kierowników drużyn Jakuba Mroczkowskiego i Jarosława Nowakowskiego.

opr. red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe