TABELA LO

  • 31.10.2017, 09:51
  • Tyrion
.

Wyniki

Kasztelan-Unia C. 4:1, Skrwa-Błyskawica 6:1, Orzeł-Wicher 4:1, Unia I.-Zryw 3:1, Skra-Start 1:1, Delta-Świt 0:4, Stegny-Amator 1:1

Tabela

1.

Kasztelan Sierpc

30

39-10

2.

Świt Staroźreby

25

38-14

3.

Unia Iłów

23

39-16

4.

Amator Maszewo

23

36-19

5.

Start Proboszczewice

22

23-14

6.

Stegny Wyszogród

21

20-13

7.

Unia Czermno

15

22-22

8.

Skrwa Łukomie

14

29-30

9.

Zryw Bielsk

13

31-29

10.

Skra Drobin

11

26-32

11.

Orzeł Goleszyn

10

13-33

12.

Błyskawica Lucień

7

12-43

13.

Delta Słupno

6

9-29

14.

Wicher Cieszewo

0

16-49

W następnej kolejce

Zryw-Kasztelan, Start-Orzeł, Wicher-Skrwa, Amator-Świt, Błyskawica-Delta, Stegny-Amator, UniaC.-Unia I.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WANDA PAULA
WANDA PAULA 19.04.2019, 22:48
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. [email protected]
LESZEK
LESZEK 18.04.2019, 12:57

To świadectwo jest prawdą. Jestem kobietą z trójką dzieci. Ponieważ mój mąż umarł, byłem w tarapatach. I było wiele

długów zapłacić przed końcem stycznia i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Poprosiłem moich sąsiadów i mój

Bank, aby pomóc, ale ludzie nie chcą mi pomóc. Byłem w poważnych kłopotów. Odpowiedziałem kilka ofert kredytowych w

Internecie i mam oszukany dwa razy. Ale Kontynuując moje badania, czytałem świadectwo pożyczki, które mówił o

uczciwym i poważnym człowiekiem. Cóż ten człowiek jest Pan Michel PLANCQ, który pomógł mi z pożyczką 60,000.

Gwarantuję, że otrzymałem kredyt w zeszłym tygodniu i dzięki tym pieniędzmi, będę w stanie zapłacić rachunki.

Prawdą jest, że zgodziła się zapłacić za ubezpieczenie, które pokrywa refundację. Jeśli chcesz pożyczki, radzę ci

ten człowiek i nie będzie rozczarowany.

Tam masz swój adres e-mail: [email protected] WhatsApp: + 33683565294

zaufać mu.
WANDA PAULA
WANDA PAULA 17.04.2019, 07:58
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. [email protected]
WANDA PAULA
WANDA PAULA 17.04.2019, 02:16
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. [email protected]
Bożena Danielczak
Bożena Danielczak 16.04.2019, 01:05
Nazywam się Bożena Danielczak, widziałem komentarze od osób, które otrzymały już pożyczkę od firmy pożyczkowej Easy, więc postanowiłam poprosić o pożyczkę w wysokości 100 000 USD, i to jest naprawdę świetna wiadomość i polecam każdemu, kto potrzebuje pożyczki na e-mail : ([email protected]) lub jego agent WhatsApp +17042282247. Cieszę się teraz, gdy otrzymałem pożyczkę, o którą ich poprosiłem



Panie Walter
Panie Walter 14.04.2019, 05:07
Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Jeśli tak, napisz więcej informacji

E-mail: [email protected]
Numer WhatsApp: + 1- (802) -327-3165

podziękować

Panie Walter
coltri
coltri 08.04.2019, 12:40
Skorzystaj z pożyczki
Chcesz skorzystać z pożyczki, aby wyjść z trudnej sytuacji życiowej, chcesz zapłacić rachunki lub inne długi. Potrzebujesz pieniędzy na realizację projektu, kupno domu lub zakup samochodu. Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz bardzo szybki kredyt: [email protected]
coltri
coltri 07.04.2019, 12:46
Bardzo szybki kredyt
Oddałem do Państwa dyspozycji kredyty na bardzo prostych warunkach. Dokonuję również inwestycji ekonomicznych, a przelewy są zapewniane przez bank w celu uspokojenia operacji. W przypadku wszystkich twoich próśb lub propozycji dotyczących kredytów pozostanę do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz bardzo szybki kredyt: [email protected]
daniela
daniela 03.04.2019, 13:01
Dla Twojej uwagi, bardzo ważne jest, aby podzielić się tym z Tobą. Po wielu odrzuceniu przez banki, w końcu znalazł Pan, który sprawił, że moja rodzina szczęśliwa. To naprawdę normalne, aby dać mu to świadectwo. To znaczy, że przyznano kredyt dla moich rodziców w 72 godzin. Jest to bardzo ładne, wiarygodne i wiarygodne Sir pożyczki od 5000 euro do 1 000 000 euro na niskim oprocentowanie 3% rocznie, jeśli naprawdę potrzebują do kontaktu z nim i będzie zadowolony.

E-mail: [email protected]

Twój WhatsApp: + 33683565294
Marcus Foster
Marcus Foster 03.04.2019, 12:42
Jesteśmy chrześcijańską organizacją, która pomaga ludziom w potrzebie pomocy finansowej. Więc jeśli przechodzisz trudności finansowe lub masz kłopoty finansowe i potrzebujesz środków na założenie własnej firmy, spłacenie rachunków, skontaktowanie się z nami teraz, oferujemy tutaj wszelkiego rodzaju pożyczki, oferujemy 3% kredytu rocznie bez stresu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Obecnie obowiązuje oferta pożyczki 3%
Kenneth
Kenneth 01.04.2019, 09:48
Oferujemy szeroki zakres usług finansowych zainteresowanym klientom, którzy szukają pożyczek na sfinansowanie swoich wydatków. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: [email protected], jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki.

Z poważaniem
[email protected]
[email protected]
tom scott
tom scott 25.03.2019, 11:42

* Czy szukasz środków finansowych na założenie własnej firmy? ** Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele? ** Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów? Email: [email protected]
Lori
Lori 24.03.2019, 03:41

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { [email protected] } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: [email protected]

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: [email protected],,,
Pamela Raymond
Pamela Raymond 23.03.2019, 06:19
Witajcie, moi dobrzy ludzie, nazywam sie Pamela Lukasz i jestem tutaj, po polsku, zlozylem podanie i otrzymalem pozyczke od firmy pozyczkowej Global Provission, firmy, w której otrzymalem pozyczke w wysokosci 1 000 000 PLN i zanim zawsze to uslyszalem jest wiele oszustw na tej stronie, ale dzis potwierdzilem i widze, ze na tej stronie wciaz jest legalna i bezpieczna firma kredytowa, wiec moi ludzie, prosze, nie zamykaj sprawy, dopóki nie zobaczysz wszystkiego dla siebie, panie Jamesie Simth ,firma pozyczkowa jest nadal realna i nadal pomaga ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, i jestem bardzo szczesliwy, ze teraz mam pozyczke na splate wszystkich moich dlugów, a takze, gdy potrzebujesz pozyczek, skontaktuj sie z nastepujacymi email: [email protected], aby uzyskac wiecej informacji i wierzyc, ze Global Provission pomoze ci rozwiazac twoje problemy, poniewaz to prawdziwe i tetniace zyciem Ante.
Lubica
Lubica 22.03.2019, 17:27
Solidne i niezawodne finansowanie: [email protected] Skorzystaj z tej wspaniałej okazji i uzyskaj wiarygodną pożyczkę finansową w wysokości od 50 000 do 5 000 000 PLN przy niskim oprocentowaniu i korzystnych warunkach dostawy. Wysoka przepustowość zatwierdzonych aplikacji. Gwarantuję szybkie i profesjonalne zachowanie. Jasna i zrozumiała umowa. Ta wspaniała oferta dotyczy całego kraju. Dostarczę ci wszystkich niezbędnych informacji pod adresem: [email protected]
Barabara Jowkie
Barabara Jowkie 22.03.2019, 04:25

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Barabara Jowkie po imieniu i jestem stąd Lublinie tu w języku polskim złożyłem wniosek i otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której wypłaciłem pożyczkę w wysokości 1 000 000 zł i zanim ja zawsze usłyszałem, że jest wiele Oszustwa tu na stronie, ale dzisiaj potwierdziłem i widzę, że nadal jest tu legalna i bezpieczna firma kredytowa również na tej stronie, więc moi ludzie, proszę, nie zamykajcie sprawy, dopóki nie zobaczycie wszystkiego dla siebie, pani Stella Rene, firmy pożyczkowej jest nadal realny i nadal pomagała ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, a ja jestem tak szczęśliwy, że mam teraz pożyczkę, aby spłacić wszystkie moje długi, a także, gdy potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z poniższym e-mailem : {[email protected]} po więcej informacji i wierzyć, a Stella Rene również pomoże ci rozwiązać twoje problemy, ponieważ jest realna i gwarantowana.

Barabara Jowkie
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.03.2019, 07:25
Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])
Diana Patrick
Diana Patrick 18.03.2019, 22:18
Witam wszystkich tam, mam nadzieję, że wszystko w porządku ??? Nazywam się pani Diana Patrick, pochodzę z Ohio, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, aby zapłacić moje rachunki i stanąć na nogi ze względu na moją obecną sytuację finansową, której mój bank odmówił aby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innego wyjścia, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1500 dolarów, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem W nadziei na uzyskanie pożyczki do czasu znalezienia posta online post był wspólnym zeznaniem pana Erica z New Jersey States, który świadczy o tym, że dostał 50 000 dolarów od Karen Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Karen Finance Inc. przez e-mail: ([email protected]) kontakt udostępniony w poście, moje niezabezpieczone żądanie pożyczki w wysokości 600 000 USD zostało zatwierdzone w ciągu 72 godzin od złożenia wniosku, a moja pożyczka została wypłacona na moje konto bankowe bez żadnego pominięcia.

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby były bardzo czujne, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni. kto potrzebuje pożyczki polecam Karen Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą pod adresem e-mail: ([email protected])

Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia.

Twój
Diana Patrick.
Diana Patrick
Diana Patrick 18.03.2019, 18:13
Witam wszystkich tam, mam nadzieję, że wszystko w porządku ??? Nazywam się pani Diana Patrick, pochodzę z Ohio, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, aby zapłacić moje rachunki i stanąć na nogi ze względu na moją obecną sytuację finansową, której mój bank odmówił aby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innego wyjścia, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1500 dolarów, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem W nadziei na uzyskanie pożyczki do czasu znalezienia posta online post był wspólnym zeznaniem pana Erica z New Jersey States, który świadczy o tym, że dostał 50 000 dolarów od Karen Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Karen Finance Inc. przez e-mail: ([email protected]) kontakt udostępniony w poście, moje niezabezpieczone żądanie pożyczki w wysokości 600 000 USD zostało zatwierdzone w ciągu 72 godzin od złożenia wniosku, a moja pożyczka została wypłacona na moje konto bankowe bez żadnego pominięcia.

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby były bardzo czujne, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni. kto potrzebuje pożyczki polecam Karen Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą pod adresem e-mail: ([email protected])

Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia.

Twój
Diana Patrick.
Susan Benson
Susan Benson 16.03.2019, 08:38
Pozdravljeni dame in gospodje, ali potrebujete poslovno posojilo, osebno posojilo ali hipotekarno posojilo? Če je odgovor da, vam svetujem, da nas kontaktirate na Sunshine Financial Group na ta e-poštni naslov ([email protected]), da dobite svoje posojilo

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki vam bo pomagalo izboljšati vaš dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so oblikovani tako, da vam pomagajo pri rasti, zaščiti in ohranjanju bogastva z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, za več informacij pišite na spodnje e-poštno sporočilo
E-pošta: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

S prijetnimi pozdravi

Pozostałe