TABELA LO

  • 31.10.2017, 09:51
  • Tyrion
.

Wyniki

Kasztelan-Unia C. 4:1, Skrwa-Błyskawica 6:1, Orzeł-Wicher 4:1, Unia I.-Zryw 3:1, Skra-Start 1:1, Delta-Świt 0:4, Stegny-Amator 1:1

Tabela

1.

Kasztelan Sierpc

30

39-10

2.

Świt Staroźreby

25

38-14

3.

Unia Iłów

23

39-16

4.

Amator Maszewo

23

36-19

5.

Start Proboszczewice

22

23-14

6.

Stegny Wyszogród

21

20-13

7.

Unia Czermno

15

22-22

8.

Skrwa Łukomie

14

29-30

9.

Zryw Bielsk

13

31-29

10.

Skra Drobin

11

26-32

11.

Orzeł Goleszyn

10

13-33

12.

Błyskawica Lucień

7

12-43

13.

Delta Słupno

6

9-29

14.

Wicher Cieszewo

0

16-49

W następnej kolejce

Zryw-Kasztelan, Start-Orzeł, Wicher-Skrwa, Amator-Świt, Błyskawica-Delta, Stegny-Amator, UniaC.-Unia I.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lubica
Lubica Wczoraj, 17:27
Solidne i niezawodne finansowanie: [email protected] Skorzystaj z tej wspaniałej okazji i uzyskaj wiarygodną pożyczkę finansową w wysokości od 50 000 do 5 000 000 PLN przy niskim oprocentowaniu i korzystnych warunkach dostawy. Wysoka przepustowość zatwierdzonych aplikacji. Gwarantuję szybkie i profesjonalne zachowanie. Jasna i zrozumiała umowa. Ta wspaniała oferta dotyczy całego kraju. Dostarczę ci wszystkich niezbędnych informacji pod adresem: [email protected]
Barabara Jowkie
Barabara Jowkie Wczoraj, 04:25

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Barabara Jowkie po imieniu i jestem stąd Lublinie tu w języku polskim złożyłem wniosek i otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której wypłaciłem pożyczkę w wysokości 1 000 000 zł i zanim ja zawsze usłyszałem, że jest wiele Oszustwa tu na stronie, ale dzisiaj potwierdziłem i widzę, że nadal jest tu legalna i bezpieczna firma kredytowa również na tej stronie, więc moi ludzie, proszę, nie zamykajcie sprawy, dopóki nie zobaczycie wszystkiego dla siebie, pani Stella Rene, firmy pożyczkowej jest nadal realny i nadal pomagała ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, a ja jestem tak szczęśliwy, że mam teraz pożyczkę, aby spłacić wszystkie moje długi, a także, gdy potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z poniższym e-mailem : {[email protected]} po więcej informacji i wierzyć, a Stella Rene również pomoże ci rozwiązać twoje problemy, ponieważ jest realna i gwarantowana.

Barabara Jowkie
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.03.2019, 07:25
Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])
Diana Patrick
Diana Patrick 18.03.2019, 22:18
Witam wszystkich tam, mam nadzieję, że wszystko w porządku ??? Nazywam się pani Diana Patrick, pochodzę z Ohio, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, aby zapłacić moje rachunki i stanąć na nogi ze względu na moją obecną sytuację finansową, której mój bank odmówił aby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innego wyjścia, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1500 dolarów, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem W nadziei na uzyskanie pożyczki do czasu znalezienia posta online post był wspólnym zeznaniem pana Erica z New Jersey States, który świadczy o tym, że dostał 50 000 dolarów od Karen Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Karen Finance Inc. przez e-mail: ([email protected]) kontakt udostępniony w poście, moje niezabezpieczone żądanie pożyczki w wysokości 600 000 USD zostało zatwierdzone w ciągu 72 godzin od złożenia wniosku, a moja pożyczka została wypłacona na moje konto bankowe bez żadnego pominięcia.

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby były bardzo czujne, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni. kto potrzebuje pożyczki polecam Karen Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą pod adresem e-mail: ([email protected])

Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia.

Twój
Diana Patrick.
Diana Patrick
Diana Patrick 18.03.2019, 18:13
Witam wszystkich tam, mam nadzieję, że wszystko w porządku ??? Nazywam się pani Diana Patrick, pochodzę z Ohio, kilka miesięcy temu zostałem wciągnięty w złą sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki, aby zapłacić moje rachunki i stanąć na nogi ze względu na moją obecną sytuację finansową, której mój bank odmówił aby dać mi pożyczkę, więc nie miałem innego wyjścia, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1500 dolarów, a ja miałem więcej kłopotów i prawie dałem W nadziei na uzyskanie pożyczki do czasu znalezienia posta online post był wspólnym zeznaniem pana Erica z New Jersey States, który świadczy o tym, że dostał 50 000 dolarów od Karen Finance Inc. po przeczytaniu postu postanowiłem skontaktować się z Karen Finance Inc. przez e-mail: ([email protected]) kontakt udostępniony w poście, moje niezabezpieczone żądanie pożyczki w wysokości 600 000 USD zostało zatwierdzone w ciągu 72 godzin od złożenia wniosku, a moja pożyczka została wypłacona na moje konto bankowe bez żadnego pominięcia.

Chcę wyrazić głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby były bardzo czujne, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni. kto potrzebuje pożyczki polecam Karen Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą pod adresem e-mail: ([email protected])

Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia.

Twój
Diana Patrick.
Susan Benson
Susan Benson 16.03.2019, 08:38
Pozdravljeni dame in gospodje, ali potrebujete poslovno posojilo, osebno posojilo ali hipotekarno posojilo? Če je odgovor da, vam svetujem, da nas kontaktirate na Sunshine Financial Group na ta e-poštni naslov ([email protected]), da dobite svoje posojilo

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki vam bo pomagalo izboljšati vaš dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so oblikovani tako, da vam pomagajo pri rasti, zaščiti in ohranjanju bogastva z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, za več informacij pišite na spodnje e-poštno sporočilo
E-pošta: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

S prijetnimi pozdravi
Pamela Raymond
Pamela Raymond 16.03.2019, 02:18
czesc, moi ludzie, czy jestescie w kryzysie finansowym i potrzebujecie pozyczki, zeby zaplacic rachunki i zalozyc firme? oto jest odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od globalnej pozyczki tymczasowej od firmy i chce skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cie poprosilo i w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauwazysz, ze globalne zastrzezenie jest jedyna firma, której mozemy zaufac, a teraz jestem bardzo szczesliwy, wiec prosze skontaktuj sie z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a nastepnie {[email protected]} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie kredytowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez splacilam swój dlug bankowy, wiec skontaktuje sie z nimi dzisiaj i czekam na zyczliwa odpowiedz dzisiaj
Daniel Lucas
Daniel Lucas 14.03.2019, 21:25
Daniel Lucas udziela pożyczek z oprocentowaniem 2%. Czy potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, opłacenie wynajmowanego mieszkania lub czegoś takiego? Nie myśl dwa razy, żeby do niego przyjść. Czy masz problemy finansowe i czy trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Skontaktuj się z nami przez e-mail: [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 14.03.2019, 03:08
Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])
Valeria Marco
Valeria Marco 10.03.2019, 16:11
Nazywam się Valeria Marco 6 miesięcy temu upadł mój biznes, nie miałem nadziei, że znów odzyskam swój biznes. Próbowałem pożyczyć pieniądze z banku, ale nie miałem wystarczającej ilości pieniędzy na karcie kredytowej i nie miałem własności jako zabezpieczenia, by uzyskać pożyczkę, wtedy bardzo bliska moja przyjaciółka Camila Diego, wprowadziła mnie do prawdziwego pożyczkodawcy przez Internet GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Firma pożyczkowa tej kobiety była w stanie udzielić mi pożyczki w wysokości 160 000 euro bez jakiejkolwiek własności jako zabezpieczenia lub karty kredytowej, ale dała mi ją w zaufaniu. Tak więc, moi przyjaciele, powiedziałem sobie, dlaczego jestem samolubny, więc postanowiłem podzielić się tymi informacjami z każdym. Jeśli potrzebujesz pożyczki od wiarygodnego pożyczkodawcy, skontaktuj się z Giną Morgan poprzez jej e-mail: [email protected]
podis
podis 9.03.2019, 22:10
BG SBLC OFFER

Purchase:38+2 %
Lease: 6+2 %

Procedure :

After signing DOA,Buyer/Lessee Bank send BCL.Provider issuing bank send swift

MT799 per-advice to Buyer’s/Lessee's receiving bank. A copy of the swift slip

will be sent to Buyer's/Lessee’s bank for confirmation.

After confirmation of swift mt799, provider's Bank will deliver SBLC via

MT760.Buyer's/Lessee's bank pay MT103,provider's bank deliver hard copy

Email:[email protected]
AL /Arnold
kl
kl 5.03.2019, 23:52
Witam,
Aby pomóc Ci zaspokoić chęć uzyskania pożyczki na realizację twoich projektów lub poradzić sobie z twoimi trudnościami finansowymi, biorąc pod uwagę wiele protokołów bankowych lub odmowę banku, udostępnimy Ci niezawodne, szybkie i bezpieczne możliwości udzielania pożyczek do 1 000 000 zł w zależności od potrzeb, w zależności od bardzo interesujących warunków zatwierdzenia w ciągu maksymalnie 72 godzin.
Nie panikuj, jeśli jesteś w potrzebie, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać szczerą i szczerą współpracę.
Email:
Lisa
Lisa 2.03.2019, 22:07
Jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego Exa, lub męża lub żony, nie płacz więcej, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym czar. Oto jego kontakt: [email protected] lub dodaj hm na WhatsApp +2347011196745 również specjalizują się w leczeniu wszelkiego rodzaju deasese takich jak * PIENIĄDZE PIENIĄDZE BYĆ BOGATE
1 LOTTERY SPELL
DIBETIE, ZIMNA GLEBA, 1. HERPES
2. GORZKA LASSA
3. GONORRHEA
4. HIV / AIDS
5. LICZBA LOW SPERM
6. CHOROBA MENOPAZY
7. PADACZKA
8. ASEPSIS
9. RAK
10. DEPRESJA NIEPRAWIDŁOWOŚCI
11. PROBLEM CIĄŻY
12. ALS
13. HPV
14. ROZSZERZENIE DOWOLNEGO TYPU
15. POBIERZ SWÓJ EX LOVER
16.HEPATYTIS, A, B, C
17. SYPILIA
18 .. ARTHRITIS
19. DERMATYKA OSÓB ATOPOWYCH
20. LEUKEMIA ..
Bridge Finance
Bridge Finance 2.03.2019, 00:20
cześć,

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby uregulować swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub pożyczki hipotecznej? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie problemy finansowe w przeszłości.

Bridge Finance to rozwiązanie wszystkich problemów finansowych. Nasze pożyczki są proste, długoterminowe i krótkoterminowe, przy korzystnych stopach procentowych w wysokości 2% budżetu.

Zainteresowane strony powinny natychmiast skontaktować się z nami ([email protected])
Andrejka Tonhauserová
Andrejka Tonhauserová 21.02.2019, 17:52
Niezawodne i bezpieczne pożyczki.
Witam,
Aby pomóc Ci zaspokoić chęć uzyskania pożyczki na realizację twoich projektów lub poradzić sobie z twoimi trudnościami finansowymi, biorąc pod uwagę wiele protokołów bankowych lub odmowę banku, udostępnimy Ci niezawodne, szybkie i bezpieczne możliwości udzielania pożyczek do 1 000 000 zł w zależności od potrzeb, w zależności od bardzo interesujących warunków zatwierdzenia w ciągu maksymalnie 72 godzin.
Nie panikuj, jeśli jesteś w potrzebie, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać szczerą i szczerą współpracę.
Email: [email protected]
Dziękuję.
Z poważaniem.
Ania
Ania 19.02.2019, 13:00
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, czy szukaliscie pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki, zalozyc firme, zbudowac swój wymarzony dom i kupic samochód? jesli wiec przywitasz sie z poczuciem relium, bo tu jest firma pozyczkowa tutaj, w naszym kraju, Warszawa, jestem pania Ania z nazwiska i mieszkam tu w Polsce, szukalem pozyczki od 2 tygodni temu i w zeszlym tygodniu dostalem mail na forum i widzialem firme o nazwie Jorge Grace, która pomogla wielu ludziom przed tutaj w naszym kraju, i skontaktowalem sie z e-mailem i sledzic ich wplywy, i zlozylem wniosek o pozyczke w wysokosci 280 000 PLN i wreszcie dostalem pozyczke od Jorge Grace i tody przyszli na strone, aby odwolac sie do tej legalnej firmy i sa0bezpiecznie zabezpieczeni przed oszustami, wiec prosze skontaktuj sie z e-mailem ([email protected]), a ty takze sledz ich na Facebooku, aby zobaczyc wiecej uslugi i jest bezpieczny i zabezpieczony. Ania
mason
mason 19.02.2019, 00:30
Cześć przyjaciele!!! Nazywam się OLIVER MASON i chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 3 różnych międzynarodowych pożyczkodawców w Internecie. Obiecują mi udzielić mi pożyczki po tym, jak zapłacili mi mnóstwo opłat, które nie przyniosły niczego i brak pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 4,560,000 USD. Pewnego dnia przeglądałem internet, wyglądając na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety, która również została oszukana i ostatecznie powiązano ją z legalną firmą pożyczkową o nazwie Alenxander Walker loan Plc i e-mailem: [email protected], gdzie w końcu dostała pożyczkę , więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 3 różnych pożyczkodawców, którzy nie robili nic, tylko dodali mi więcej bólu. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ dostanę pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, czego zażądałem ode mnie, i na mój szok, otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000 USD. Dolarów od tej wspaniałej firmy (Alenxander Walker Loan Plc} zarządzanej przez pana Alenxandra Walkera, Boga obawiającego się człowieka, a tutaj ja Jestem dziś szczęśliwy, ponieważ ta firma udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem ślub, że będę nadal zeznawał w Internecie na temat tego, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę, czy potrzebujesz pilnie pożyczki, życzliwy i szybki kontakt Ta wspaniała firma od teraz Twoja pożyczka przez e-mail: Alenxander Walker jest życzliwy.
pozostaję OLIVER MASON
JOHN JACOB
JOHN JACOB 18.02.2019, 17:09
Witaj, czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Czy Twoja firma lub projekt wymaga finansowania lub potrzebujesz pieniędzy na zakup domu lub samochodu ?. Czy tak trudno jest uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", radzę skontaktować się z Globalną Firmą Finansową ([email protected])
 
Global Finance Firm jest globalną organizacją pożyczkową, której celem jest udzielanie szybkich, zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom po dotowanej stopie procentowej. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które napotykają trudności finansowe na całym świecie. Zgłaszając się do nas, składasz wniosek do zaufanej firmy, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE USŁUG KREDYTOWYCH

Aby dowiedzieć się więcej o Global Finance Funding, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub poniższego numeru WhatsApp.
Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: (+17722073517)

Czekamy na wiadomość od Ciebie tak szybko, jak to możliwe.
Susan Benson
Susan Benson 15.02.2019, 00:26
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli tak trudno uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Gdy składasz wniosek w SFGI, starasz się o kontakt z zaufaną firmą, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Przez cały proces będziesz się troszczyć.

GŁÓWNE KORZYŚCI;

- Zastosuj zawsze i wszędzie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 1000 do 30 milionów
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny przez okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczkę w dowolnej walucie
- Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson
Martin Moravova
Martin Moravova 30.01.2019, 19:31
Zrealizuj swoje projekty na rok 20119.
Na początku nowego roku 2019 oferujemy wiarygodne i gwarantowane możliwości pożyczek, które pozwolą Ci wznowić działalność i rozwiązać problemy finansowe w roku 2018. Oferta różni się od od 100 000 zł do 1 000 000 zł z rocznym oprocentowaniem 2,5% na bardzo korzystnych warunkach. Maksymalny czas płatności wynosi 240 miesięcy. Proces zatwierdzania jest szybki i efektywny z satysfakcjonującą gwarancją zatwierdzonych wniosków.
email: [email protected]
Whatsapp: +420704546731
Dziękuję za zaufanie.
Z poważaniem.

Pozostałe