TABELA LO

  • 31.10.2017, 09:51
  • Tyrion
.

Wyniki

Kasztelan-Unia C. 4:1, Skrwa-Błyskawica 6:1, Orzeł-Wicher 4:1, Unia I.-Zryw 3:1, Skra-Start 1:1, Delta-Świt 0:4, Stegny-Amator 1:1

Tabela

1.

Kasztelan Sierpc

30

39-10

2.

Świt Staroźreby

25

38-14

3.

Unia Iłów

23

39-16

4.

Amator Maszewo

23

36-19

5.

Start Proboszczewice

22

23-14

6.

Stegny Wyszogród

21

20-13

7.

Unia Czermno

15

22-22

8.

Skrwa Łukomie

14

29-30

9.

Zryw Bielsk

13

31-29

10.

Skra Drobin

11

26-32

11.

Orzeł Goleszyn

10

13-33

12.

Błyskawica Lucień

7

12-43

13.

Delta Słupno

6

9-29

14.

Wicher Cieszewo

0

16-49

W następnej kolejce

Zryw-Kasztelan, Start-Orzeł, Wicher-Skrwa, Amator-Świt, Błyskawica-Delta, Stegny-Amator, UniaC.-Unia I.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wesco
Wesco 18.01.2019, 07:10
Drogi wnioskodawcy,

   Czy szukałeś legalnego i uczciwego renomowanego pożyczkodawcy lub inwestora? oto okazja, której szukaliście, w Angel Loan Investment oferujemy pożyczkę o niskim oprocentowaniu 3% i inwestujemy w biznes i pomysły.

Pożyczka na dom
Pożyczka samochodowa
Nieruchomość
Projekt firmy
Pożyczki biznesowe

Jeśli potrzebujesz pożyczki z jednego z tych powodów, prosimy o kontakt z nami dzisiaj w naszym dziale obsługi klienta Email: [email protected]

Z poważaniem
poul wesco
Derek Byrne
Derek Byrne 9.01.2019, 13:01
We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+2% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

* FOR LEASING OF BG/SBLC

MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

LEASING FEE = 4%+2%

* FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC

PRICE = 32%+2%

MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.
Contact Name : Derek Byrne
Contact Email:
[email protected]
Skype : [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 9.01.2019, 06:52
cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Patrick Johnson
Patrick Johnson 3.01.2019, 12:11
Witaj, Czy jesteś w potrzebie pożyczki? potrzebujesz pożyczki awaryjnej? Pomożemy Ci uzyskać szybką pożyczkę gotówkową, aby rozwiązać twoje problemy finansowe przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niskim zwrotem z odsetek.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to za rachunki medyczne, opłaty za szkołę, wypłatę, pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą czy nieoczekiwane problemy z gotówką e.t.c. Nasza usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna.

Nigdy więcej czekania ani stresujących wizyt bankowych. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i zrealizować transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Zapewniamy całodobową pomoc w klasie światowej. Zapytania / pytania? - Wyślij wiadomość e-mail na adres ([email protected]) i odbierz odpowiedź w ciągu kilku minut.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja finansowa wolność jest w twoich rękach!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, napisz do nas przez e-mail
([email protected])
([email protected])
 
Gorące pozdrowienia
Pan Patrick Johnson
Lehmann Schulz
Lehmann Schulz 2.01.2019, 06:34
cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])
Oficer pożyczkowy.
Oficer pożyczkowy. 17.11.2018, 00:36
Czy potrzebujesz osobistego i biznesowego lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy pożyczki po znakomitej stopie procentowej na poziomie 3%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki o wartości od 5 000 do 1 000 000 EUR za euro i funty, dostępne są teraz: pożyczki biznesowe, osobiste, mieszkaniowe, turystyczne i studenckie itp. Więcej informacji Wyślij szczegółową propozycję pożyczki (kwota pożyczki, kraj i czas trwania pożyczki)

Oficer pożyczkowy.

Z poważaniem

E-mail; [email protected]

Poniedziałek-sobota: 7: 30-6: 30pm {czas przetwarzania}.
Niedziela: 12: 00-18: 30: {czas przetwarzania}
BENSON
BENSON 12.11.2018, 16:59
Witaj!
Jestem pan BENSON z zachodu Londynu
uk, mam spłukane
do firmy, dopóki nie znalazłem tego firmowego adresu e-mail
którzy pomagają mi zdobyć pożyczkę dla biznesu, i
teraz chcę użyć tego krótkiego medium do
gratuluję powyższej firmie za szybki i
bezpieczne pieniądze, które mi pożyczają bez żadnej formy
zabezpieczenie, pożyczam 150 000 USD od firmy
aby uratować mój biznes i wiele więcej, zobaczyłem ich
poczta w Internecie, wszyscy zawsze dają
świadectwo za to, co zrobili, więc szybko
skontaktował się z nimi i wszyscy zrobili dla mnie wszystko
bez stresu i moje pieniądze zostały wysłane
moje konto 48 godzin później, byłem zaskoczony i czuję
cieszę się, teraz mam teraz standardowy biznes
agent kontrolny, który mi pomaga, teraz poradzę
tych, którzy potrzebują pilnej pożyczki, aby się z nimi skontaktować
email: [email protected] oni pomogą
od razu i pamiętaj, aby powiedzieć im
skierował cię do nich i to jest mój e-mail [email protected]
Pamela Rosa Flores
Pamela Rosa Flores 1.11.2018, 17:06
Potrzebujesz pożyczki lub odrzuciłeś swój bank wcześniej, jest to okazja, której szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, takie jak kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty samochodowe, kredyty korporacyjne, venture capital, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie lub dowolne kredyty z oprocentowaniem 2%. Zainteresowane osoby powinny teraz skontaktować się z nami: [email protected]
zabielski
zabielski 29.10.2018, 13:42
Dzień dobry,
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na inwestycje w biznesie? finansowanie w domu, w firmie, kupowanie samochodu, kupowanie motocykli, tworzenie własnych firm, na własne potrzeby z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między ludźmi w krótkim i długim okresie, od 2000 4 000 do 100 000 000 wszystkim poważnym i uczciwym osobom Kontakt: [email protected]

nazwa wnioskodawcy ------------------
kraj-------------------
stan--------------------
adres ----------------------------
numer telefonu -------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------------
wiek---------------------
Trwanie-----------------
stan cywilny-----------------
Pożyczka
Pożyczka 25.10.2018, 03:18
Dobry dzień,

Chciałbym bardzo podziękować panu Frankowi Wrightowi, prawnemu pożyczkodawcy, któremu otrzymałem pożyczkę w wysokości 45 000euros od dzisiaj, złożyłem wniosek o pożyczkę, gdy potrzebowałem tej kwoty, aby spłacić kilka długów i, ku mojemu największemu zaskoczeniu, zaoferowano mi kwota pożyczki w wysokości 45 000euros, więc używając tego meduimu do poinformowania tych, którzy potrzebują pożyczek, powinni skontaktować się z Frankiem Wrightem pocztą elektroniczną: [email protected] whatsapp: +2347051372529


   Dzięki
AZRA ISHAQUE
AZRA ISHAQUE 17.10.2018, 03:58
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly. RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days
renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

Contact name: Azra Ishaque

Email : [email protected]

Skype : lintel.financialservicesplc
Davis
Davis 15.10.2018, 12:21
Czy masz jakieś problemy z pożyczkami finansowymi? lub potrzebujesz szybkich pożyczek, aby oczyścić swój debet i wrócić do pracy po oprocentowaniu 3%. Jeśli tak, skontaktuj się z nami poprzez nasz e-mail poniżej: [email protected]

Podaj poniższe informacje.

1) Imiona i nazwiska: ............
2) Płeć: .................
3) Wiek: ........................
4) Kraj: .................
5) Numer telefonu: ........
6) Zatrudnienie: ..............
7) Miesięczny dochód: ......
8) Wymagana kwota kredytu: .....
9) Czas trwania pożyczki: ...............
10) Cel pożyczki: ...........

Dziękuję Ci.
hkjdd
hkjdd 13.10.2018, 11:56
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - [email protected]
Robert Antony
Robert Antony 26.09.2018, 12:02
W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁEM MOJĄ POŻYCZĄ XMAS.

Nazywam się Roberts Antony z Baltimore, MD. Obecnie jestem żonaty, mam troje dzieci. Chcę powiedzieć o dobrych uczynkach, które zrobiły mi Jermaine Loans, przywrócili mi szczęście, udzielając mi pożyczki, musiałem refinansować i zapłacić rachunki za leki mojego syna i kredyt świąteczny. Wcześniej próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojego kredytu. W ten wierny dzień, przeglądając Internet robiąc badania natknęłam się na zeznania jednej z panią Karen o tym, jak dostała pożyczkę od Jermaine Loans. Postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą i jak Bóg to zrobił, z powodzeniem uzyskałem pożyczkę w wysokości 145 000,00 dolarów. . Dokonałem właściwego wyboru, kontaktując się z nimi. Moja rada dla tych, którzy szukają uzasadnionego miejsca, aby zabezpieczyć pożyczkę świąteczną i szybko skontaktować się z Jermaine Loans poprzez e-mail: [email protected] oni nie wiedzą, że mówię o tym, co mi zrobili.
Tony Rock
Tony Rock 3.09.2018, 01:16
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której naprawdę potrzebujesz?
Czy myślisz dzisiaj o tym, jak uzyskać pożyczkę prawną?
Myślisz o założeniu własnego biznesu?
Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz zapłacić czesne?
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków?
To jest Twoja szansa, aby osiągnąć Twoje życzenia. Pomożemy Ci we wszelkiego rodzaju pożyczkach.
Kredyty kredytowe, pożyczki na działalność gospodarczą i pożyczki studenckie?
Udzielamy pożyczki prywatnej w jakiejkolwiek formie
Pożyczka o oprocentowaniu 2% po więcej informacji
Skontaktuj się z nami przez e-mail {[email protected]}

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIORÓW:

Kwota kredytu:
Nazwa pożyczkobiorców:
Dane kontaktowe kredytobiorcy:
Ty i państwo:
Miasto:
Narodowość:
Finansowanie pożyczki:
Czas trwania pożyczki:
Status cywilny:
Łata:
Seks:
Miesięczny przychód:
E-mail: [email protected]
Numer telefonu: +1903) 568-0039
Pan Tony Rock
Konsultant generalny
Kenneth
Kenneth 16.08.2018, 19:38
Dzień dobry dla Ciebie

Witamy w Domu firmowym Kenneth Abrighten. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. Odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. Zoptymalizuj własne fundusze! Mamy najlepsze oferty do zaoferowania. Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? Potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. Oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 do wyższej z uzasadnioną stopą procentową i obniżeniem rocznych odsetek o 3%.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze, napisz do nas przez:

[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.kabusinesshome.com

Dziękuję Ci
Spiker
Jean Carlos
Jean Carlos 15.08.2018, 01:54
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: [email protected]
Luis Root z
Luis Root z 30.07.2018, 20:44
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych i otrzymał pożyczkę w wysokości 80 000,00 dolarów, został mu przyznany przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z More Loan Company via ([email protected]) LUB SMS WhatsApp: +2349035555247
LARRY ELLISON
LARRY ELLISON 9.07.2018, 06:58
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swój dług, spłacić rachunki lub rozpocząć interesowną działalność? Czy potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: ( [email protected] ) Oferujemy gwarantowane usługi kredytowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, pośredników w handlu nieruchomościami i instytucji zbiorowych) przy naszej znakomitej stopie procentowej wynoszącej 2%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: [email protected]
favourworldbest990@outlook.com
[email protected] 8.07.2018, 16:31
Cześć...

Drogi aplikantu, jestem Mr.Favour Melody World Best Loan Offer Company LTD .. Jesteśmy międzynarodową firmą pożyczkową. To okazja finansowa na wyciągnięcie ręki Zapewniamy pożyczki biznesowe i osobiste itp., O ile dotyczą one pomocy finansowej. Jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni. I współpracujący finansista dla nieruchomości i wszelkie rodzaje finansowania biznesowego Złóż wniosek już dzisiaj, a otrzymasz od nas pożyczkę.

Złóż wniosek teraz o bardzo niskie oprocentowanie 2% pożyczki!

* Oferujemy pożyczkę w EURO I DOLLAR
* Pożycz od 5000 USD do 90 000 000 USD
* Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić.
* Elastyczne warunki kredytu.
* To świat szczęścia z nami przywracać tę radość, ubiegając się o pożyczkę z nami dzisiaj ...

Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji .. ( [email protected] ) LUB SMS US TERAZ +1518 621 2700

Napisz do nas już teraz: [email protected]
Call / Sms: +1518 621 2700

Nadawanie światu znaczenia.

Pozdrowienia.

Oferta najlepszej firmy na świecie

Pozostałe