„Szlachetna Paczka”

  • 13.12.2017, 08:59
  • opr. red.
„Szlachetna Paczka”
Pracownicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu i ich bliscy włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”.

W ramach dobrowolnych składek ufundowano paczkę dla wytypowanej rodziny z terenu powiatu sierpeckiego, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Przygotowana paczka zawierała: sprzęt AGD(pralka automatyczna), chemię gospodarczą, żywność oraz zabawki. Pomoc dla rodziny przekazano w weekend 9-10 grudnia do wskazanego magazynu w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu. Korzystając z okazji Komenda Powiatowa PSP w Sierpcu dziękuje  wolontariuszce Katarzynie Dyi za okazaną pomoc, zaangażowanie  i koordynowanie akcji.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe