Święta tuż-tuż

  • 20.12.2017, 10:03
  • opr. red.
Święta tuż-tuż
Uczniowie I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu czas gorących przygotowań do świąt Bożego Narodzenia rozpoczęli od wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem.

Jak co roku o tej samej porze w budynku szkoły zgromadzili się nie tylko nauczyciele, uczniowie, rodzice, ale i liczni goście, wśród których znaleźli się:  Jarosław Perzyński- Burmistrz Miasta Sierpca oraz Zastępca Burmistrza Ewa Leszczyńska. Nie mogło również zabraknąć Dziekana dekanatu sierpeckiego księdza kanonika Sławomira Zalewskiego, z jego poprzednikiem - księdzem kanonikiem Andrzejem Więckowskim. Nad przebiegiem uroczystości czuwały Dyrektor Danuta Żuławnik oraz Zofia Hołubicka, która była reżyserem tegorocznego przedstawienia. 

opr. red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe