O Puchar Burmistrza Rypina

  • 20.12.2017, 10:28
  • opr. red. 
O Puchar Burmistrza Rypina
W Rypińskim Centrum Sportu odbył się XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Rypin. W zawodach wzięli udział tenisiści z klubów sportowych i miłośnicy plastikowej piłeczki.

W zawodach uczestniczyły dziewczęta, które na co dzień trenują pod opieką Katarzyny Dyi. Nasze tenisistki zajęły czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych. W kategorii dziewczęta juniorki po złoto sięgnęła i stanęła na najwyższym podium Milena Dyja, uczennica I klasy Liceum Ogólnokształcącego im. biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu.
W kategorii dziewczęta młodziczki srebrny medal wywalczyła Oliwia Kuligowska, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Sudragach. Tuż za nią na miejscu III uplasowała się  Natalia Lejman, uczennica  V klasy  Szkoły Podstawowej w Sudragach.
Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Przebieg turnieju koordynował radny miasta Rypin  Andrzej Pacer.

 

1 zdjęcie -I miejsce Mileny
2-II, III miejsce Oliwii i Natalii
3- Katarzyna Dyja  w towarzystwie władz miasta Rypina

 

opr. red. 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe