„Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …”

  • 27.12.2017, 11:16 (aktualizacja 03.01.2018 11:19)
  • opr. red.
„Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …”
Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie ma wielu przyjaciół. Należą do nich m.in. Drogeria Rossman oraz sklep „Netto” w Sierpcu. Od 10 kwietnia do 31 października br. w ramach programu „Klub Rossmann” członkowie Klubu, robiąc zakupy w drogeriach i korzystając z aplikacji Rossmann pl., jednocześnie wsparli instytucje działające na rzecz potrzebujących opieki.

W  drogeriach  Rossmann w Sierpcu, Rypinie, Lipnie widniała informacja, że taką instytucją  wskazaną przez pracowników Rosmann jest Dom Pomocy Społecznej w Szczutowie.  Dzięki  temu programowi DPS otrzymał darowiznę  w postaci  produktów dostępnych w drogeriach Rossmann. Dom  sam zdecydował o tym, jakie produkty do niego trafią, a więc te najbardziej potrzebne i niezbędne dla mieszkańców placówki.
W dniach  od 27 listopada do 3  grudnia  br. sklep Netto w Sierpcu  po raz drugi zorganizował zbiórkę słodyczy przeznaczonych dla  mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie. Natomiast 6 grudnia 2017 r.  dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu wraz z wychowawczynią panią  Małgorzatą Sajewską  odwiedziły seniorów z   pięknym programem artystycznym z okazji mikołajek, a także wręczały samodzielnie wykonane kartki świąteczne. Uczniowie wspólnie z  kierowniczką sklepu Netto w Sierpcu panią Agnieszką Cichaczewską  mieszkańcom DPS-u oraz uczestnikom programu Senior + przekazali kartki świąteczne  i paczki ze słodyczami podarowanymi  przez klientów Sklepu Netto. Od dyrektor Domu Pomocy Społecznej pani Marii  Grażyny Topolewskiej darczyńcy otrzymali serdeczne podziękowania  za okazaną  pomoc, wsparcie i współpracę .
Takie działania jeszcze raz potwierdziły, że są w wielu instytucjach wspaniali ludzie,  mający wielkie serce i dobrą wolę.

 

opr. red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe