Spotkanie wigilijne Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów

  • 27.12.2017, 11:19 (aktualizacja 03.01.2018 11:21)
  • SK
Spotkanie wigilijne Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów
Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarządu Rejonowego w Sierpcu zorganizowali 19 grudnia coroczne spotkanie opłatkowe.

W tym roku ponad 100 osób zasiadło wspólnie do stołu wraz z zaproszonymi gośćmi, których uroczyście przywitał prezes  Józef Bieńkowski. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in.  Jan Laskowski - starosta sierpecki, Jerzy Rzeszotarski - przewodniczący Rady Powiatu, Jarosław Perzyński - burmistrz miasta, Ewa Leszczyńska - wiceburmistrz, Marek Chrzanowski - wiceprzewodniczący Rady Miasta, ks. kanonik Sławomir Zalewski. Spotkanie rozpoczęto chwilą ciszy dla uczczenia już nieobecnych członków Związku oraz odśpiewaniem kolędy przez zespół „ Sierpczanie”. Potem były życzenia, drobne upominki od władz miasta i powiatu. Całość spotkania jak co roku odbyła się w miłej i świątecznej atmosferze.
 

SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe