WIGILIJNY CZAS W SIERPECKIM UNIWERSYTECIE TRZECIEGO WIEKU

  • 27.12.2017, 11:21 (aktualizacja 03.01.2018 11:23)
  • (katia)
WIGILIJNY CZAS W SIERPECKIM UNIWERSYTECIE TRZECIEGO WIEKU
Rozpoczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku witryny sklepowe olśniewają blaskiem produktów, zachęcając do ich nabywania, kupujemy więc prezenty, stroimy domy. To również czas Wigilii w zakładach pracy, przeżywanych w gronie współpracowników spotkań, dzielenia się opłatkiem. Takie spotkania zbliżają, dają możliwość choć na chwilę zasiąść przy wspólnym stole.

20 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu spotkanie wigilijne zorganizował także Sierpecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wśród zaproszonych gości obecni byli Marek Zdrojewski - naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury, ks. Andrzej Więckowski oraz ks. Sławomir Zalewski -   dziekan dekanatu sierpeckiego, Ewa Wysocka - była dyrektor CKiSz-u w Sierpcu, która założyła SUTW w Sierpcu i od początku jest z nim bardzo związana. Nie zabrakło ciepłych słów skierowanych do słuchaczy SUTW, życzeń zdrowia, pogody ducha składanych przez dyrektora CKiSz-u Jarosława Żmijewskiego oraz zaproszonych gości. Dla wszystkich zgromadzonych tego dnia w sali lustrzanej wystąpił zespół uniwersytecki „Dziewczyny Karola”, który wraz z prowadzącym Marcinem Kowalczykiem przywitał zebranych przepięknymi kolędami. Wszyscy słuchacze Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dzieląc się opłatkiem, składali sobie najserdeczniejsze życzenia, z uśmiechem mówiąc o swoich latach, życzyli sobie wielu wspaniałych przedsięwzięć, wspólnych wyjazdów, chęci do życia i otwartości na ludzi.
Cieszy fakt, że społeczność Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jest przykładem wspaniałej integracji, otwartości, chęci i pasji życia.

(katia)

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe