Po raz trzeci o Puchar Prezesa

  • 27.12.2017, 11:37
  • Tyrion
Po raz trzeci o Puchar Prezesa
W połowie grudnia odbyła się III edycja turnieju piłkarskiego drużyn klubowych o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W tegorocznej edycji chęć występów w turnieju zgłosiło kilka klubów z naszego regionu. Ostatecznie wystąpiły w nim ekipy Skrwy Łukomie i Orła Goleszyn.

Drużyny zostały podzielone na 5 grup po 4 zespoły i grały w systemie każdy z każdym. Orzeł trafił do mocnej grupy A. Pierwszy mecz to była potyczka goleszynian z Błękitnymi Gąbin. W tym starciu padł remis 1:1. Drugi mecz naszej drużyny ponownie zakończył się podziałem punktów, a Orzeł dość nieoczekiwanie bezbramkowo zremisował z faworytem rozgrywek Mazurem Gostynin. W trzecim meczu grupowym decydującym o wejściu do dalszej fazy rozgrywek Orzeł pewnie zwyciężył 3:0 Zorzę Szczawin, i ostatecznie zajął 2. miejsce w grupie A, i awansował do dalszych gier.
Skrwa Łukomie trafiła do grupy E i w pierwszym meczu uległa Unii Czermno 0:2. Drugie starcie to pojedynek ze Zjedonoczonymi Bulkowo zakończony remisem 1:1. O wszystkim decydowało spotkanie ze Stoczniowcem Płock. Płocczanie zagrali dobry mecz i pokonali Skrwę 2:0, i tym samym zakończyła się przygoda Łukomia z tym turniejem.
W meczu o wejście do 1/4 finału Orzeł spotkał się z pogromcami Skrwy – Unią Czermno i również tym razem drużyna z gminy Gąbin okazała się lepsza od naszych zawodników. Piłkarze Orła przegrali 0:3 i kolejne mecze musieli obserwować tylko jako widzowie.
Świetnie grająca Unia dotarła do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość ekipy Mazura Gostynin, z którym przegrała 0:2. W drugim półfinale AP Sochaczew zwyciężył Amatora Maszewo 2:1. W finale Sochaczew pokonał Gostynin 2:0 i ostatecznie zwyciężył w turnieju. Drugie miejsce zajął Mazur, a trzecie Amator.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe